Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

Амбулаторія
add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»‎ - це сучасна затишна клініка, головними цінностями якої є висока якість медичної допомоги і комфорт пацієнта. Амбулаторія співпрацює з прекрасними лікарями, кожен з яких - фахівець у своїй галузі, люблячий свою роботу.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 15:00
вул. Осіння, 33на карті
Святошинський м.Академмістечко

Амбулаторія сімейної медицини «‎Юлія» - це те місце, де вся сім'я може отримати якісну медичну допомогу і консультації кращих лікарів у своїй області. У роботі з пацієнтами амбулаторія найбільше цінує їх довіру, час і комфорт. Амбулаторія обладнана сучасною апаратурою, що дозволяє з високою точністю і максимальною безболісністю проводити діагностику і лікування навіть самих маленьких пацієнтів.

Послуги медичного центру сімейної медицини Юлія

Амбулаторія сімейної медицини «‎Юлія» надає медичну допомогу за наступними напрямками:

• гастроентерологія;
  • мамологія;
  • офтальмологія;
  • отоларингологія (ЛОР);
  • неврологія.

Обладнання, що використовується в діагностичному відділенні Амбулаторії:

ультразвуковий сканер ALOKA ALPHA 5. Сфера застосування - УЗД-обстеження:

• за урологічним профілем;
  • за ортопедичним профілем;
  • при транскраніальних дослідженнях;
  • при інтраопераційних дослідженнях;

ендоскоп з відеосистемою від японського виробника оптики «Olympus - для досліджень органів ендоскопом, а саме для проведення:

• колоноскопії - для огляду товстої кишки (її внутрішньої поверхні);
  • езофагогастродуоденоскопії - огляд слизових відділів верхньої частини шлунка;
  • ректороманоскопії - для огляду слизової прямої кишки;
  • кольпоскоп - для проведення кольпоскопії - діагностичного огляду шийки матки і піхви, використовуючи багаторазове збільшення за допомогою лінзи.

Для дітей в амбулаторії працюють фахівці наступних напрямків:

• дитяча гастроентерологія;
  • дитяча гінекологія;
  • дитяча кардіологія;
  • дитяча неврологія.

Амбулаторія сімейної медицини «‎Юлія» поєднує в собі лояльну цінову політику і європейські стандарти якості лікування. Лікарі та обслуговуючий персонал амбулаторії завжди раді допомогти вам!

Владислава 27 Березень 2024
Адміністратор клініки не дуже була зацікавлена надати допомогу і все розказати. Не сподобалося розташування клініки, більш схоже на квартиру. Клініка не викликала особливої довіри. Якби була можливість, то до клініки більше не зверталася, але лікар сподобався
Юрій 24 Січень 2024
Все добре було.
Лариса 12 Січень 2024
Задоволена прийомом і сервісом, дякую!
Марина 15 Грудень 2023
Все пройшло добре, дякую!
Макар 14 Грудень 2023
Губа Ірина Валеріївна суперова людина. Дуже сподобалась як людина та як фахівець, велика їй подяка за професійний прийом.