Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

Відгуки про клініку Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

Амбулаторія
add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»‎ - це сучасна затишна клініка, головними цінностями якої є висока якість медичної допомоги і комфорт пацієнта. Амбулаторія співпрацює з прекрасними лікарями, кожен з яких - фахівець у своїй галузі, люблячий свою роботу.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 15:00
вул. Осіння, 33на карті
Святошинський м.Академмістечко
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
270 відгуків
Владислава 27 Березень 2024
Адміністратор клініки не дуже була зацікавлена надати допомогу і все розказати. Не сподобалося розташування клініки, більш схоже на квартиру. Клініка не викликала особливої довіри. Якби була можливість, то до клініки більше не зверталася, але лікар сподобався
Юрій 24 Січень 2024
Все добре було.
Лариса 12 Січень 2024
Задоволена прийомом і сервісом, дякую!
Марина 15 Грудень 2023
Все пройшло добре, дякую!
Макар 14 Грудень 2023
Губа Ірина Валеріївна суперова людина. Дуже сподобалась як людина та як фахівець, велика їй подяка за професійний прийом.
Анастасія 07 Червень 2023
Хорошее обслуживание. Рекомендую клинику
Максим 14 Грудень 2022
В клинике довольно комфортно, приветливые девочки. Осталась всем довольна. Рекомендую.
Керимов 08 Лютий 2022
Персоналу клиники большое спасибо, они профессионалы, вежливые, там чисто и уютно. Была у хирурга Лузан Татьяны Александровны, она оказалась хорошим врачом, оказала мне хорошую консультацию. Визитом в клинику, осталась довольна, если понадобится, буду возвращаться сюда ещё. Рекомендую.
Наталія 10 Грудень 2021
В клинике не очень хороший аппарат УЗИ, качество диагностики не очень
Антон 23 Жовтень 2020
Оформление в клинике как для маленьких детей. Везде фотографии младенцев))) Клинике посоветовал разбавить фотографии другими фото. Чувствовал себя очень неуютно, было ощущение, что я находился в детской клинике)))
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right