Здорова родина

Медичний центр
Гастроентерологія, Дерматологія, Інфектологія, Логопедія, Педіатрія, Психологія, Терапія ще
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,

«Здорова родина» - це приватний медичний центр для дорослих і дітей, в якому надається повний спектр медичних послуг. У стінах цього медичного центру можна звернутися як до педіатра, так і до вузького спеціаліста. Всі діти отримують висококваліфіковану консультацію, уважне і чуйне ставлення, турботу. При необхідності дитина може отримати лікування в денному стаціонарі, при цьому батькам не доведеться відволікатися від роботи. Лікарі даного медичного закладу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. ще

• Сб-Нд: вихідний

пр. Пушкіна, 42 б. На карті

Кіровський (Центральний)

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Дніпрі:
  • Акушерство, Алергологія, Андрологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Мануальна терапія, Неврологія, Нефрологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Ревматологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-пт 8:30-19:00
    • сб-нд 9:00-15:00

просп. Олександра Поля, 103. На карті

Кіровський (Центральний)

• Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Неврологія, Ортопедія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологіяще
    • пн-пт 9:00-20:00
    • сб 9:00-18:00
    • нд вихідний

проспект Дмитра Яворницького, 107а. На карті

Кіровський (Центральний)

• Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Проктологія, Рентгенологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія, Функціональна діагностика, Вакцинаціяще
    • пн-сб 8:00-20:00
    • нд 9:00-14:00

просп. Дмитра Яворницького, 107 А. На карті

Кіровський (Центральний) , Вокзальна

• Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Педіатрія, Рентгенологія, Терапія, Урологіяще
    • пн-чт 8:00-19:30
    • пт 8:00-18:00
    • сб вихідний
    • нд 8:00-19:30

вул. Шолом-Алейхема 4/26. На карті

Кіровський (Центральний)

• Венерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Інфектологія, Косметологія, Онкологія, Проктологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Ендокринологія, Дерматоонкологіяще
    • пн-сб 9:00-20:00
    • нд вихідний

вул. Михайла Грушевського, 12. На карті

Кіровський (Центральний) , Металургів

Схожі клініки на інших станціях метро міста Дніпра:
Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Здорова родина» надає послуги висококваліфікованих лікарів за такими напрямками, як педіатрія, гастроентерологія, дерматологія, інфектологія, логопедія, психологія і терапія. Діагностика, яка проводиться в клініці, найбільш швидка, сучасна і достовірна, а лікування - максимально ефективно. Робота з дітьми передбачає наявність вміння знаходити підхід до кожного малюка, з чим відмінно справляються фахівці даного центру, для яких одужання кожного нового пацієнта - головна мета професійної діяльності.

Напрямки роботи центру «Здорова родина»:

• педіатрія;
  • гастроентерологія;
  • дерматологія;
  • інфектологія;
  • логопедія;
  • психологія;
  • терапія.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Здорова родина»:

• діагностика і лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (дисбактеріозу, гастриту, дуоденіту, панкреатиту, коліту, виразкової хвороби та ін.);
  • лікування патологій алергічного характеру, порушень імунітету, вірусних захворювань очей, ускладнень інфекційних, паразитарних та грибкових захворювань;
  • розробка індивідуального харчового раціону з метою загального, косметичного і естетичного оздоровлення (в т. ч. оптимізації маси і структури тіла);
  • розрахунок біологічного, психологічного і фізіологічного віку та індексу функціональних змін;
  • тестування антиоксидантного захисту організму за пробою слини і корекція її за допомогою харчування;
  • визначення токсичності і канцерогенності (мутагенності) води, напоїв і продуктів харчування;
  • розрахунок і зниження онкологічного ризику;
  • паравертебральні, провідникові блокади, епідуральна, перидуральная блокада, новокаїнові і лідокаінові блокади;
  • діагностика, лікування та профілактика захворювань у дітей всіх вікових груп, медичний нагляд за часто хворіючими дітьми, підготовка маленьких пацієнтів до дитячого садку і школи;
  • дозвіл складнощів в дитячо-батьківських відносинах, материнсько-дитячих стосунках, позбавлення від енурезу, заїкання, дитячих страхів, тику, затримки мовного розвитку, нав'язливості, проблеми підліткового періоду.

Переваги клініки «Здорова родина»:

• індивідуальний підхід до кожної дитини і дорослого, які звернулися за медичною допомогою;
  • сучасне обладнання і методи діагностики;
  • лояльна цінова політика, постійні акції та знижки;
  • зручний графік прийому;
  • відсутність черг;
  • широкий спектр послуг, що надаються;
  • уважне ставлення до пацієнтів.

Клініка сподобалася, розташування доволі зручне (в кварталі звідти трамвайна зупинка), дівчина на ресепшені позитивна та врівноважена, після візиту залишились лише приємні відчуття

Алиса, 01.06.2021

В клинике очень долго не открывали двери, потом ткнули пальцем, что там бахилы, но там бахил не оказалось, подошла администратор и говорит почему мы не одели бахилы я в ответ так нет бахил, тот человек который был на рецепции, вел себя не организованно. Я не довольна клиникой

Аноним, 03.11.2020

В клинике было некомфортно. Маму с ребенком провели и посадили в какой-то кладовке, персонал клиники ходил и был чем-то недоволен, не обращая внимания на клиентов. Персонал клиники был без халатов. В какой-то момент мы хотели уйти с клиники.

Милан, 15.10.2020

Клиника не совсем похожа на клинику, это какой-то офис.

Александра, 03.09.2020

Очень неудобно заходить с ребенком на коляске. Нет заезда, хотя и помогает персонал.

Ксения, 02.01.2020
Дивитися всі відгуки