Вінниця

Сторінка 2: Педіатри в Вінниці

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Педіатр Наруцька Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар-педіатр вищої категорії зі стажем більше ніж у чверть століття, Наруцкая Олена Володимирівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці дитячих захворювань, в тому числі у самих маленьких пацієнтів - з перших днів життя.
Лікар Педіатр Польова Галина Миколаївна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії зі стажем роботи - більше 30 років. Закінчила Вінницький Національний медичний університет ім. Н.І. Пирогова. Веде спостереження дітей з перших днів життя до 18-ти років. Оцінює розумовий, фізичний розвиток дитини відповідно до віку і статі, дає рекомендації батькам про правильний догляд за дитиною, належне харчування, профілактичні процедури. Діагностує захворювання бронхолегеневої системи, травного тракту, нервової та сечовидільної системи, проявляє інфекційні захворювання. Лікує простудні захворювання та гост
Приватна лікарська практика 36.6
повторно - 120 грн, прием дитей до 1 года - 140 грн., вызов на дом - 250 грн., другої дитини (брат/сестра) - 70 грн., дитини до 1 року - 150 грн.
ул. Маяковского, 141на карті
Староміський
Виклик додому
Лікар Педіатр, Лікар нетрадиційної медицини Британов Георгій Олександрович на Doc.ua
Педіатр вищої категорії. Займається лікуванням хвороб, що виникають у дітей, за допомогою хроносемантичної терапії, проводить електропунктурну діагностику, а також вегетативно-резонансний тест.
Лікар Педіатр Нізовцова Галина Василівна на Doc.ua
Дитячий лікар проводить консультації та огляд маленьких пацієнтів. У якості діагностики використовує метод спірографії
Лікар Педіатр Ющенко Леся Олександрівна на Doc.ua
Ющенко Леся Олександрівна
Лікар-педіатр, доцент ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Багаторазовий учасник стендових, усних доповідей, друкованих робіт в міжнародних науково-практичних конференціях
Лікар Педіатр Тихолаз Оксана Валеріївна на Doc.ua
Тихолаз Оксана Валеріївна
Спеціалізується на педіатрії. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує такі захворювання, як: грип, ГРВІ, коліт, бронхіт, вітряна віспа та інші
Лікар Педіатр Медражевська Яна Опанасівна на Doc.ua
Лікар оцінює загальний стан новонародженої дитини, перевіяє розвиток нервової системи та загальний фізичний стан. Перевіряє розвиток у плані росту та ваги. Ставить планову вакцину, розробляє індивідуальні схеми вакцинації. Лікує вірусні та інфекційні захворювання
Лікар Дерматовенеролог, Педіатр Кінзерська Ганна Олексіївна на Doc.ua
Анна Олексіївна - дерматовенеролог, доктор другої кваліфікаційної категорії. Здійснює дорослий і дитячий консультативний прийом, займається профілактичними заходами, лікуванням захворювань шкіри і її придатків різного патогенезу.
Лікар Педіатр Деркач Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Мельник Олексій Олександрович на Doc.ua
Альтамедіка
ул. Марии Литвиненко-Вольгемут, 40на карті
Славянка
chevron_left 2 3
Показати ще 2 Лікаріautorenew