Вінниця
Лікар Педіатр Мрих Віра Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Мрих Віра Петрівна

Віра Петрівна лікар педіатр з великим стажем роботи. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить обов'язковий скринінг обстеження дітям першого року життя, грамотний підхід до постановки діагнозу і адекватного лікування в разі хвороби Вашої дитини.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Максим 16 Березень 2024
Сподобався лікар і візит теж. Все пройшло добре. Лікар дуже уважний спеціаліст. Задоволені, що саме до цього лікаря попали. Все було просто прекрасно.
Олена 22 Січень 2024
Все добре пройшло, все чудово.
Артем 11 Січень 2024
Лікар направила нас в  правильне русло. Загальний огляд зробила добре.
Олександр 06 Листопад 2023
Дуже хороший лікар, я лікаря довго шукала, тому що до цього були молоді спеціалісти і вони трошки помилялися з діагнозом моєї дитини. Нам пощастило з цим лікарем, рік назад лікар нам відразу, без рентгену, тільки прослуховування, поставила діагноз пневмонію. Після прийому рентген підтвердив діагноз лікаря.  Було складне та довге лікування, але діагноз було поставлено дуже вірно, гарне лікування. Цей раз ми також прийшли саме до цього лікаря і теж саме: швидко, вірний діагноз, нормальне лікування, за один день стало краще. Я дуже задоволена саме цим лікарем
Анастасия 17 Липень 2023
Макар 01 Квітень 2023
Анастасія 03 Березень 2023
Дмитро 02 Січень 2023
Дмитро 17 Листопад 2022
Фахівець своєї справи
Юлия 03 Лютий 2022
Мама дуже задоволена. Це був виклик педіатра на дім. Все зроблено швидко, дитину не довго мучили. Поставили вірний діагноз. Ми заспокоїлися і приймаємо те лікування що лікар приписав.

Всі лікарі Вінниця