Винница
Врач Педиатр  Мрых   Вера Петровна на Doc.ua

Отзывы о Мрых Вера Петровна

Вера Петровна врач педиатр с большим стажем роботы. Специализируется на диагностике и лечении широкого спектра заболеваний у детей. Проводит обязательный скрининг обследование детям первого года жизни, грамотный поход к постановке диагноза и адекватного лечения в случае болезни Вашего ребенка.

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Максим 16 Март 2024
Сподобався лікар і візит теж. Все пройшло добре. Лікар дуже уважний спеціаліст. Задоволені, що саме до цього лікаря попали. Все було просто прекрасно.
Олена 22 Январь 2024
Все добре пройшло, все чудово.
Артем 11 Январь 2024
Лікар направила нас в  правильне русло. Загальний огляд зробила добре.
Олександр 06 Ноябрь 2023
Дуже хороший лікар, я лікаря довго шукала, тому що до цього були молоді спеціалісти і вони трошки помилялися з діагнозом моєї дитини. Нам пощастило з цим лікарем, рік назад лікар нам відразу, без рентгену, тільки прослуховування, поставила діагноз пневмонію. Після прийому рентген підтвердив діагноз лікаря.  Було складне та довге лікування, але діагноз було поставлено дуже вірно, гарне лікування. Цей раз ми також прийшли саме до цього лікаря і теж саме: швидко, вірний діагноз, нормальне лікування, за один день стало краще. Я дуже задоволена саме цим лікарем
Анастасия 17 Июль 2023
Макар 01 Апрель 2023
Анастасія 03 Март 2023
Дмитро 02 Январь 2023
Дмитро 17 Ноябрь 2022
Фахівець своєї справи
Юлия 03 Февраль 2022
Мама дуже задоволена. Це був виклик педіатра на дім. Все зроблено швидко, дитину не довго мучили. Поставили вірний діагноз. Ми заспокоїлися і приймаємо те лікування що лікар приписав.

Все врачи Винница