Вінниця

Сторінка 2: Отоларингологи в Вінниці

New на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.uaNew на doc.ua
Лікар Отоларинголог Вікторов  Андрій  Андрійович на Doc.ua
4.0
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Тому що маю мрію, щоб українська медицина стала відомою на весь світ. У нас чи не найкращі та найрозумніші лікарі у всьому світі. Те, що ми робимо із нашими можливостями та із нашим бажанням, заслуговує дійсно уваги.
Лікар Отоларинголог Штельмах Галина Костянтинівна на Doc.ua
Консультація від499 грн
Галина Костянтинівна - дитячий лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії. Здійснює терапію захворювань, пов'язаних з вухами, горлом, носом у дітей. Володіє великим спектром маніпуляцій ЛОР-профілю.
Лікар Отоларинголог Судома  Наталія  Олександрівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Лікар Отоларинголог, Пластичний хірург, Хірург Зінченко Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар-оториноларинголог, ЛОР-хірург, пластичний хірург. Проводить хірургічні втручання з використанням відеоендоскопічної апаратури і шейверної системи при різній патології порожнини носа, навколоносових синусів, носової частини глотки і основи черепа (FESS)
Лікар Отоларинголог Чиcтякова Ванда Анатоліївна на Doc.ua
Ванда Анатоліївна є найдосвідченішим оториноларингологом, вона веде активну медичну практику понад 35 років. Колосальний досвід роботи доктора Чистякової дозволяє їй швидко і точно діагностувати різні хвороби, що вражають ЛОР-органів.
Лікар Отоларинголог Криштоф Віта Миколаївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії зі стажем роботи понад 15 років. Доктор веде консультативний прийом пацієнтів. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла (в наявності сучасне медичне обладнання: ЛОР-комбайн, ендоскопія). Займається лікуванням захворювань вуха, горла і носа у дітей і дорослих: риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха, аденоїдити, сірчані пробки, зовнішні отити, видалення сторонніх тіл. Виконує процедур