Полтава

Сторінка 3: Неврологи в Полтаві

Лікар Невролог Ладур Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Лікар лікує перинатальні та метаболічні ураження нервової системи, також і родові травми, дитячі церебральні паралічі, епілептичні синдроми та епілепсію, судинні захворювання головного мозку, неврози, спадкові хвороби нервової системи та інше.
Лікар Невролог Нікіфорова Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар-невролог Олена Нікіфорова Сергіївна має значний досвід в проведенні рефлексотерапії і ЕНМГ. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань як мігрень, вегетативна дисфункція, остеохондроз, судинні захворювання головного мозку, неврит, нейропатія, невралгія, радикуліт, радикулопатія, поліневрит, поліневропатія, хвороба Паркінсона, м'язові дистонії, епілепсія, синкопальні стани, розсіяний склероз
Лікар Невролог Нікіфорова Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить електронейроміографію, лікування невриту, вегетосудинної дистонії, остеохондрозу, мігрені, епілепсії, запаморочень та ін.
Лікар Невролог Станіславська Оксана Антонівна на Doc.ua
Лікар-невролог, в компетенції якого знаходиться лікування судинних патологій головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, мігрені, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатій різного генезу та ін.
Виклик додому
Лікар Невролог Пушко Олександр Олександрович на Doc.ua
Пушко Олександр Олександрович - лікар-невролог, професійно проводить консультативні прийоми і такі процедури, як рефлексотерапія і стабілометрія