Суми
Нейромед, Центр МРТ діагностики та реабілітації в Сумах

Нейромед, Центр МРТ діагностики та реабілітації в Сумах

add_box Неврологія Реабілітологія КТ і МРТ ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр сучасної діагностики та реабілітації «Нейромед» у м. Суми спеціалізується на проведенні МРТ діагностики та лікуванні хребта та суглобів. У Центрі «Нейромед» встановлено МРТ обладнання останнього покоління, а реабілітація здійснюється за норвезькою технологією на підвісній системі Redcord Neurac.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Ковпака 22 А/1на карті
Ковпаківський

Мережа медичних центрів «Нейромед» працює у різних містах України та надає своїм пацієнтам доступ до сучасних методів діагностики стану здоров’я людини.
Центр МРТ діагностики та реабілітації у м. Суми було відкрито у 2022 році. Основними напрямками діяльності медичного центру є:

• Магнітно-резонансна томографія (МРТ) виконується на абсолютно новому апараті експертного класу Philips Prodiva 1,5 Тесла. На даному МРТ апараті можна зробити МРТ голови, МРТ судин головного мозку, МРТ хребта, МРТ внутрішніх органів, МРТ суглобів.
  • Ультразвукова діагностика проводиться на УЗД апараті Toshiba Aplio 500, що дозволяє виявити найменші зміни в організмі людини. У нашому центрі ви зможете зробити УЗД внутрішніх органів, УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД суглобів. В тому числі, проводяться УЗД обстеження для дітей.
  • Реабілітація хребта та суглобів представлена на норвезькій системі Redcord Neurac. Зарахунок унікальної методики реабілітації у підвішаному стані, пацієнти зможуть отримати швидкий результат покращення стану здоров’я та довгий терапевтичний ефект.

Консультативні прийоми лікарів представлені консультаціями невролога, дитячого невролога, ортопеда-травматолога, нейрохірурга, реабілітолога тощо.

Олена 12 Квітень 2024
Клініка сподобалася. Людина, яка  працює на рецепції дуже привітна. Сподобалося, що зразу перевірили документи, тобто інший пацієнт уже не попаде на візит. В цілому перше враження залишилося позитивне про цю клініку.
Наталія 19 Березень 2024
Сподобалась якість обслуговування та уважність персоналу.
Татьяна 15 Січень 2024
Візитом до клініки залишилась задоволеною.
Євген 26 Грудень 2023
Клініка нова. Поки що ще всі притираються один до одного. Дівчатка на ресепшені хороші, але трошки ще бракує досвіду. В загальному добре пройшло все.
Анна 05 Грудень 2023
Можу порекомендувати клініку своїм близьким та друзям. Все добре пройшло.