Літвиненко клінік

Відгуки про мережу клінік Літвиненко клінік

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Реабілітологія Гінекологія Урологія
Lytvynenko Clinic - сучасна клініка в Полтаві, яка надає послуги з неврології, дерматології, а також в сферах чоловічого і жіночого здоров'я. Досвідчені експерти допомагають позбутися від широкого спектру захворювань, ефективно усувають біль, а також повертають до повноцінного життя після інсульту. У клініці використовуються новітні методики лікування і сучасне обладнання
add_box Дерматологія Косметологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
add_box Неврологія Реабілітологія ... ще
add_box Гінекологія Урологія ... ще
Октябрьский
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
Перевірені відгуки про клініку
59 Відгуки
Андрей 21 Грудень 2020
Отличный врач и очень приятная девушка - Глаговская Ярослава Юрьевна. Специалист, как мне кажется, достойный!
Наталья 18 Серпень 2020
Лікарка Невролог приділила достатньо часу, уважно мене обстежила, призначили лікування та надала необхідні для мене обстеження. Дуже поважно ставляться до пацієнта, лікарка фахова та професійна людина. Рекомендую всім
Аноним 24 Липень 2020
Все устроило. Хорошая, качественная и квалифицированная консультация.
Галина 29 Травень 2020
Мені все сподобалося.
Людмила 14 Травень 2020
Мені дуже сподобалося. Я була перший раз. Але буду ще звертатися, якщо буде потрібно.
Валерій 09 Квітень 2020
Привітний персонал зустріли пояснили все. Всім задоволений. Прийом мене задовільнив.
Ольга 27 Січень 2020
Ввічливо, прийшло чекати хвилин 20. Сенс запису тоді втрачається.
Василь 14 Січень 2020
Все отлично. Хороший доктор, хорошо обращался. Все нормально.