Полтава

Сторінка 2: Неврологи в Полтаві

Лікар Невролог Гапонюк Аліна Петрівна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить лікування судинних захворювань головного та спинного мозку, наслідків перенесених запальних захворювань нервової системи, арахноїдитів головного мозку, вертеброгенних неврологічних синдромів, полінейропатії, мігрені та ін.
Лікар Невролог Левченко Ніна Григорівна на Doc.ua
Ніна Григорівна лікар-невролог, вона виконує лікування перенесених наслідків запальних захворювань нервової системи, арахноїдит головного мозку, судинних захворювань головного та спинного мозку, вертеброгенного неврологічного синдрому, поліневропатії різного генезу і багатьох інших.
Лікар Невролог Лісовецька Таміла Николевна на Doc.ua
Лікар-невролог, проводить лікування таких патологій, як судинні захворювання мозку, наслідки перенесених хвороб нервової системи запального характеру, вертеброгенні неврологічні синдроми, арахноїдити головного мозку, поліневропатії різного генезу.
Лікар Невролог Ярош Тетяна Іванівна на Doc.ua
Ярош Тетяна Іванівна
Тетяна Іванівна спеціалізується на лікуванні судинних захворювань, що виникають в головному і спинному мозку, наслідків раніше перенесених хвороб нервової системи, арахноїдити головного мозку, хвороб периферичної нервової системи, полінейропатії, вертеброгенних неврологічних синдромів, вегетативних / нейроендокринних хвороб і ін.
Лікар Невролог Пурденко Тетяна Йосипівна на Doc.ua
Пурденко Тетяна Йосипівна
Лікар-невролог вищої категорії Пурденко Тетяна Йосипівна зі значним стажем в області неврології. Проводить консультативні прийоми, рефлексотерапію і ЕЕГ. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань як мігрень, вегетативна дисфункція, болі в спині, остеохондроз, судинні захворювання головного мозку, неврит, нейропатія, невралгія, радикуліт, радикулопатія, хвороба Паркінсона, епілепсія, синкопальні стани, розсіяний склероз
Лікар Невролог Таряник Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Таряник Катерина Анатоліївна
Висококваліфікований лікар-невролог вищої категорії Таряник Катерина Анатоліївна має значний стаж роботи з пацієнтами. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань як нейропатія, м'язові дистонії, радикуліт, поліневрит, судинні захворювання головного мозку, остеохондроз, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз і епілепсія
4.2
Лікар Невролог Черненко Таїсія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-невролог (вища категорія), проводить лікування патологій головного та спинного мозку (судинних), поліневропатій різного генезу, вегетативних і нейроендокринних хвороб, мігрені, хронічних захворювань нервової системи.
МРТ-центр
вул. Енгельса, 27ана карті
Шевченківський
Лікар Невролог Кулик Любов Іларіоновна на Doc.ua
Лікар-невролог (вища категорія), здійснює терапію хвороб головного та спинного мозку (судинних), полиневропатий, патологій периферичної нервової системи, вертеброгенних неврологічних синдромів та ін.
chevron_left 2 3
Показати ще 5 Лікаріautorenew