Одеса

Сторінка 5: Дерматологи в Одесі

Лікар Дерматолог Роствинська Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар 1 категорії з дорослої дерматології, має спеціалізацію дитяча дерматологія - вища категорія. Досвід роботи за фахом понад 20 років.
Лікар Хірург, Дерматолог, Косметолог Якімович Ірина Рафаэльевна на Doc.ua
Ирина Рафаэльевна специализируется на: нитевой имплантации разной степени сложности (подтяжка средней трети лица,бровей,шеи, живота), шприцевой липосакции лица и тела, эстетической коррекции лица препаратами Radiesse и ГК, ведении осложнений в эстетической медицине(ишемии,окклюзии, некрозы, рубцы). Кроме этого имеет большой опыт и выполняет следующие процедуры: ботулинотерапия (ботокс, ксеомин, диспорт), плазмотерапия (эндорет, плазмолифтинг), биоревитализация, биорепарация, мезотерапия
VITALIS medical (Віталіс)
Французський бульвар, 32на карті
Приморський
Лікар Дерматолог Власкіна Юлія Сергіївна на Doc.ua
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Саакова  Наталія Арсенівна на Doc.ua
Доктор вищої категорії, спеціалізується на лікуванні захворювань дерматологічного та венерологічного профілю, обстеженні та видаленні родимок. Також приймає дітей від 0 і до 18 років. Наталія Арсенівна надає послуги в галузі лазерної та ін'єкційної косметології.
Лікар Дерматолог, Косметолог Кондратюк Олександра Борисівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить консультативний прийом, УЗЧ, пілінги, карбоксітерапію, апаратний масаж Vela Shspe. Займається лікуванням псоріазу, екземи, мікозу гладкої шкіри, себореї, вугрової хвороби, алопеції, фотодерматозу, алергічного дерматиту. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Каташінська   Ірина  Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна – лікар дерматовенеролог. Веде прийом дорослих та дітей від народження. Лікує такі хвороби, як: дерматити, дерматози, псоріаз, грибкові захворювання, захворювання, що передаються статевим шляхом. Лікар має поглиблені знання у галузі дермато-венерології. Допомагає формувати та підтримувати здоровий спосіб життя.
Лікар Дерматолог Жовта Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна кваліфікований лікар-дерматолог. Проводить діагностику і лікування дитячих і дорослих дерматологічних захворювань, судинні аномалії у дітей і дорослих, діагностика новоутворень шкіри (дерматоскопія), видалення новоутворень, проведення біопсії шкіри, корекція рубців.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Повторна консультація 350 грн
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
Приморський
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right