Одеса
Сімейна клініка Ineo

Сімейна клініка Ineo

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія ... ще
«Ineo» - це клініка, в якій допоможуть кожній українській родині. Тут дбають про ваше здоров'я, тому надають консультації досвідчених фахівців і високоякісні діагностичні послуги на сучасному обладнанні
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Семена Палія, 103 б (ТЦ Екватор, 2 поверх)на карті
Одеська обл.
add_box Сімейна медицина Лабораторна діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Добровольсьского, 82на карті
Одеська обл.
add_box Гінекологія Інфектологія Пульмонологія Терапія Лабораторна діагностика ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Академіка Корольова, 75/1на карті
Київський
add_box Гастроентерологія Гінекологія Інфектологія Кардіологія Неврологія Терапія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Космонавтів, 32на карті
Хаджибейський

«Ineo» - це клініка, в якій подбають про ваше здоров'я і нададуть якісні медичні послуги, які допоможуть зробити ваше життя здоровіше і прекрасніше.

Творцем сімейної клініки Ineo є Арамік Бандасарян - гепатолог-імунолог зі стажем роботи близько п'ятнадцяти років. Створити висококласну клініку з досвідченими фахівцями було його давньою мрією.

У цьому центрі кожна сім'я зможе потрапити до професіоналів в сфері медицини без величезних черг. Тут вам вчасно зможуть діагностувати захворювання, що дозволить запобігти розвитку патології на ранніх стадіях.

Ми живемо в досить складний період часу, тому співробітники центру подбали про те, щоб цінова політика була доступна для кожної української сім'ї.

У медцентрі «Ineo» є можливість потрапити на консультативний прийом до досвідчених фахівців, які постійно підвищують свою кваліфікацію за рахунок різних курсів, семінарів, науково-практичних конференцій. Це дозволяє лікарям швидко і якісно реагувати на відхилення в організмі і призначати найбільш дієву схему лікування.

Важливою перевагою для кожної клініки є наявність сучасного сертифікованого обладнання закордонного виробництва, яке є і в клініці «Ineo». У центрі проводять діагностику на УЗД-апараті з можливістю еластографії печінки та інших внутрішніх органів.

У медичному центрі «Ineo» є можливість вирішити проблеми зі здоров'ям без системи державної медицини і високооплачуваних послуг в приватних клініках.

«Ineo» акцентує увагу виключно на ВАШОМУ здоров'ї. «Ineo» - дбайливий медичний заклад поруч з Вашим будинком.

Світлана 05 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Людмила 19 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все було чудово у цій клініці.
Сергій 11 Березень 2024
Дуже добре все було. Непогана клініка.
Тамара 21 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Все добре пройшло, все було чудово.
Олеся 06 Лютий 2024
Сподобалося у клініці.