Клиника - Сімейна клініка Інео. Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua ‎(048)736 07 07

Клініка Сімейна клініка Інео

Клініка
Мережева клініка
Гінекологія, УЗ-діагностика, Сімейна медицина

«Ineo» - це клініка, в якій допоможуть кожній українській родині. Тут дбають про ваше здоров'я, тому надають консультації досвідчених фахівців і високоякісні діагностичні послуги на сучасному обладнанні

Сімейна клініка Інео

• Сб-Нд: вихідний

вул. Добровольсьского, 82. На карті

Одеська обл.

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Ineo» - це клініка, в якій подбають про ваше здоров'я і нададуть якісні медичні послуги, які допоможуть зробити ваше життя здоровіше і прекрасніше.

Творцем сімейної клініки Ineo є Арамік Бандасарян - гепатолог-імунолог зі стажем роботи близько п'ятнадцяти років. Створити висококласну клініку з досвідченими фахівцями було його давньою мрією.

У цьому центрі кожна сім'я зможе потрапити до професіоналів в сфері медицини без величезних черг. Тут вам вчасно зможуть діагностувати захворювання, що дозволить запобігти розвитку патології на ранніх стадіях.

Ми живемо в досить складний період часу, тому співробітники центру подбали про те, щоб цінова політика була доступна для кожної української сім'ї.

У медцентрі «Ineo» є можливість потрапити на консультативний прийом до досвідчених фахівців, які постійно підвищують свою кваліфікацію за рахунок різних курсів, семінарів, науково-практичних конференцій. Це дозволяє лікарям швидко і якісно реагувати на відхилення в організмі і призначати найбільш дієву схему лікування.

Важливою перевагою для кожної клініки є наявність сучасного сертифікованого обладнання закордонного виробництва, яке є і в клініці «Ineo». У центрі проводять діагностику на УЗД-апараті з можливістю еластографії печінки та інших внутрішніх органів.

У медичному центрі «Ineo» є можливість вирішити проблеми зі здоров'ям без системи державної медицини і високооплачуваних послуг в приватних клініках.

«Ineo» акцентує увагу виключно на ВАШОМУ здоров'ї. «Ineo» - дбайливий медичний заклад поруч з Вашим будинком.