Одеса
Алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей «Medelita»

Алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей «Medelita»

add_box Алергологія Гастроентерологія Імунологія Оториноларингологія Пульмонологія ... ще
Аллерго-імунологічний центр для дорослих та дітей «Medelita» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Геранева, 2на карті
Київський

Medelita — перший в Одесі приватний алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей.

У центрі працюють висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи в сфері алергології та імунології. Безліч симптомів алергічних і імунологічних захворювань пов'язані з ураженням органів і систем організму людини. Саме тому в проведенні диференціальної діагностики і призначення лікування з урахуванням індивідуальної чутливості пацієнта допоможуть досвідчені лікарі суміжних спеціальностей: пульмонологи, гастроентерологи, отоларингологи, які також ведуть прийом в центрі. Унікальність центру полягає в наданні спеціалізованої допомоги всім членам сім'ї.

Центр надає допомогу в наступних областях:

• Алергологія
  • Імунологія
  • Пульмонологія
  • Педіатрія
  • Отоларингологія
  • Гастроентерологія

Переваги медичного центру «Medelita»:

• Надання допомоги і дорослим і дітям
  • Доступна ціна на послуги
  • Використання сучасних технологій в обстеженні і лікуванні
  • Діагностика та моніторинг при лікуванні бронхіальної астми за допомогою визначення функції зовнішнього дихання на новітньому сучасному апараті (спірографія)

Анастасія 18 Червень 2024
В клинике чисто, аккуратно, все было хорошо, претензий нет
Микита 25 Квітень 2024
Сподобалася клініка, було дуже комфортне перебування у цій клініці. Сама клініка зручна, у клініці чудові, кваліфіковані спеціалісти. Залишилися задоволені даною клінікою, пройшло все чудово.
Ірина 15 Грудень 2023
Все нормально, але мені довелося чекати 10 хв., хоча я прийшла вчасно.
Виктор 05 Грудень 2023
Нормальна клініка, все сподобалось.Дякую.
Вікторія 31 Жовтень 2023
Клініка хороша, поки була на пройомі з моєю дитиною гралися