Одеса
Алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей «Medelita»

Алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей «Medelita»

add_box Алергологія Гастроентерологія Імунологія Оториноларингологія Пульмонологія ... ще
Аллерго-імунологічний центр для дорослих та дітей «Medelita» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Геранева, 2на карті
Київський

Medelita — перший в Одесі приватний алерго-імунологічний центр для дорослих і дітей.

У центрі працюють висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи в сфері алергології та імунології. Безліч симптомів алергічних і імунологічних захворювань пов'язані з ураженням органів і систем організму людини. Саме тому в проведенні диференціальної діагностики і призначення лікування з урахуванням індивідуальної чутливості пацієнта допоможуть досвідчені лікарі суміжних спеціальностей: пульмонологи, гастроентерологи, отоларингологи, які також ведуть прийом в центрі. Унікальність центру полягає в наданні спеціалізованої допомоги всім членам сім'ї.

Центр надає допомогу в наступних областях:

• Алергологія
  • Імунологія
  • Пульмонологія
  • Педіатрія
  • Отоларингологія
  • Гастроентерологія

Переваги медичного центру «Medelita»:

• Надання допомоги і дорослим і дітям
  • Доступна ціна на послуги
  • Використання сучасних технологій в обстеженні і лікуванні
  • Діагностика та моніторинг при лікуванні бронхіальної астми за допомогою визначення функції зовнішнього дихання на новітньому сучасному апараті (спірографія)

Ірина 15 Грудень 2023
Все нормально, але мені довелося чекати 10 хв., хоча я прийшла вчасно.
Виктор 05 Грудень 2023
Нормальна клініка, все сподобалось.Дякую.
Вікторія 31 Жовтень 2023
Клініка хороша, поки була на пройомі з моєю дитиною гралися
Олеся 10 Жовтень 2023
Нас все влаштувало.
Інна 10 Жовтень 2023
Візит пройшов зручно, вчасно. Усе пройшло добре.