Миколаїв

Сторінка 12: Приватні лікарі в Миколаїві

Дивитись клініки в Миколаїві
Лікар Гастроентеролог Єлпашева Олеся Вікторівна на Doc.ua
Лікар-гастроентеролог, спеціалізується на веденні пацієнтів з хронічними і гострими хворобами системи шлунково-кишкового тракту (гастрит, дисбактеріоз, дуоденіт, коліт, виразкова хвороба, панкреатит та ін.), передопераційна підготовка пацієнтів.
Active-Medical на пр. Леніна
пр-т. Центральний (Леніна), 71 ана карті
Лікар Невролог Михайленко Аріадна Іванівна на Doc.ua
Дитячий лікар-невролог Михайленко Аріадна Іванівна проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування таких захворювань як епілепсія, дитячий церебральний параліч, черепно-мозкові травми, спадкові патології, синдром Туретта, кісти головного мозку, внутрішньочерепна гіпертензія і гідроцефалія, заїкання, спастична кривошия.
Лікар Терапевт Ніколайчук Алла Леонідівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, працює в таких напрямках, як кардіологія і гастроентерологія, проводячи процедури, спрямовані на лікування виразок, колітів, гастриту, панкреатиту, дуоденіту, стенокардії та ін.
Лікар Акушер-гінеколог Костиненко Валентина Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує різні захворювання і патології гінекологічного профілю
Лікар Психолог Костенко Людмила Данилівна на Doc.ua
Лікар-психолог, кандидат психологічних наук, стаж роботи становить понад 40 років, що дозволяє фахівцеві максимально ефективно боротися зі стресом, депресіями, фобіями, неврозом, посттравматичним стресом. Проводить консультування індивідуальне, сімейне з різних питань (наприклад, сімейні відносини, створення мотивації і ін.).
Лікар Кардіолог, Ревматолог Нюбіна Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-ревматолог вищої категорії, стаж роботи становить практично 40 років. Проводить УЗД, що допомагає максимально точно поставити діагноз пацієнту, а також займається лікуванням грипу, пневмонії, бронхіту, гастриту, ГРВІ, гіпертонії та ін.
Сертал
вул. Наваринська, 15 а (5 кутів)на карті
Лікар Лікар функціональної діагностики Казакова  Марина  Генріхівна на Doc.ua
Марина Генріхівна має великий досвід роботи лікарем функціональної діагностики. Багато років працювала завідуючою відділенням функціональної діагностики в Миколаївській обласній дитячій лікарні. Пацієнти відгукуються про Марину Генріхівну як про уважного і професійного лікаря.
Лікар Хірург Губарєва Тетяна Петрівна на Doc.ua
Губарєва Тетяна Петрівна
Лікар-хірург вищої категорії, головний лікар медичного центру «СЕРТАН». Працює в таких напрямках, як УЗД-діагностика, лазеротерапія, фізіотерапія, голкорефлексотерапія. Проводить діагностичні обстеження, лікування кістково-суглобової системи, спеціалізується на проведенні лазеротерапії для лікування ЛОР-хвороб, проктологічних хвороб, хвороб хребта і суглобів.
Сертал
вул. Наваринська, 15 а (5 кутів)на карті
Лікар Отоларинголог Клименко Анатолій Олексійович на Doc.ua
Анатолій Олексійович здійснює поліклінічну та хірургічну терапію ЛОР-органів. Так, доктор Клименко виконує усунення новоутворень на ЛОР-органах, розтин абсцесів, лазерну коагуляцію носових кровотеч та ін.
Active-Medical на пр. Леніна
пр-т. Центральний (Леніна), 71 ана карті