Миколаїв

Сторінка 12: Приватні лікарі в Миколаїві

Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Лікар Анестезіолог, Гомеопат, Педіатр Вичалковский Анатолій Федорович на Doc.ua
Лікар анестезіолог-реаніматолог, педіатр, лікар - нетрадиційної медицини (гомеопат), займає посаду директора клініки "Медіса-Н". Спеціалізується на проведенні діагностики за допомогою комп'ютера за модифікованою методикою Фолля, а також подальшому лікуванні дорослих і дітей. Індивідуально підбирає і виготовляє найбільш ефективні препарати, в тому числі і гомеопатичні.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Чала Євгенія Валентинівна на Doc.ua
Лікар Пластичний хірург Константинов Артур Іванович на Doc.ua
Хірург якісно проводить хірургічні втручання з усунення косметичних недоліків обличчя, тіла, шкіри, відновлює зовнішній вигляд і функції органів, які мають вроджені або набуті внаслідок травм
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Товкус Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна допомагає жінкам в ситуаціях, пов'язаних з патологічними змінами в роботі і структурі репродуктивних органів, здійснюючи діагностику і відповідну терапію.
Лікар Хірург Воронков Андрій Юрійович на Doc.ua
Доктор Воронков здійснює широкий спектр лазерних і малих хірургічних втручань в терапії хірургічних патологій шкіри, статевих органів, гриж у пацієнтів дитячого та підліткового віку.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Банна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна займається експертними обстеженнями і терапією запальних і гормональних патологічних порушень в жіночій репродуктивній сфері, включаючи проблеми з менструальним циклом, порушення природного перебігу клімактеричного періоду і ін.
Лікар Нарколог, Психолог Запорожець Іван Володимирович на Doc.ua
Іван Володимирович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою наркоманії, алкоголізму, ігроманії
Лікар Психолог, Психотерапевт Казарян Павло Ашотович на Doc.ua
Керівник Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело», психолог, психотерапевт, область професійної діяльності - робота з відновлення, реабілітації та реосоціалізаціі людей з хімічною залежністю (алкогольної або наркотичної).