Миколаїв

Сторінка 14: Приватні лікарі в Миколаїві

Дивитись клініки в Миколаїві
Лікар Акушер-гінеколог, Лікар функціональної діагностики Чередниченко Мария Николаевна на Doc.ua
Лікар Пластичний хірург Константинов Артур Іванович на Doc.ua
Хірург якісно проводить хірургічні втручання з усунення косметичних недоліків обличчя, тіла, шкіри, відновлює зовнішній вигляд і функції органів, які мають вроджені або набуті внаслідок травм
Златадерма
вул. Бузника, 14на карті
Заводський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Товкус Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна допомагає жінкам в ситуаціях, пов'язаних з патологічними змінами в роботі і структурі репродуктивних органів, здійснюючи діагностику і відповідну терапію.
Active-Medical на пр. Леніна

Консультация по сохранению репродуктивной функции - 260 грн.

Консультация обоих половых партнеров - 260 грн.

Лікар Хірург Воронков Андрій Юрійович на Doc.ua
Доктор Воронков здійснює широкий спектр лазерних і малих хірургічних втручань в терапії хірургічних патологій шкіри, статевих органів, гриж у пацієнтів дитячого та підліткового віку.
Active-Medical на вул. Галини Петрової
вул. Галини Петрової, 2/1на карті
Виклик додому
Виклик додому
Лікар Ендоскопіст Михайлов Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендоскопії. Проводить консультативний прийом, огляд, ендоскопічні дослідження, розшифровує діагностику і направляє до вузькопрофільних спеціалістів. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар УЗД-фахівець Шумовська Анфіса Георгіївна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-ультразвукової діагностики (УЗД) Шумовська Анфіса Георгіївна має першу кваліфікаційну категорію, проводить консультативні прийоми
Лікар Хірург Михайлов Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар-хірург вищої категорії, обов'язки якого такі - усунення панкреатиту, холециститу, геморою, пупкової грижі, грижі передньої черевної стінки, проктиту, абсцесу, фурункула, флегмони та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Банна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна займається експертними обстеженнями і терапією запальних і гормональних патологічних порушень в жіночій репродуктивній сфері, включаючи проблеми з менструальним циклом, порушення природного перебігу клімактеричного періоду і ін.
Active-Medical на вул. Галини Петрової

Первичная консультация: осмотр в зеркалах, осмотр молочных желез, видеокольпоскопия - 235 грн. Консультация по сохранению репродуктивной функции - 260 грн. Консультация обоих половых партнеров - 260 грн. Консультация с целью установления ранних сроков беременности (до 6-и недель) - 340 грн. Консультация по вопросам менструальных или климактерических расстройств - 195 грн.

вул. Галини Петрової, 2/1на карті
Лікар Офтальмолог Килимович Анна Володимирівна на Doc.ua
Лікар Хірург, Уролог Чеканов  Дмитро Юрійович на Doc.ua
Дмитро Юрійович дитячий лікар-хірург, дитячий лікар-уролог вищої категорії. Пацієнти без страху йдуть на прийом до лікаря. Він уважний і відповідальний, який щорічно підвищує рівень своїх знань. Є членом ESPES європейської асоціації лапароскопічних дитячих хірургів, ESPU європейської асоціації дитячих урологів.