Миколаїв

Сторінка 10: Приватні лікарі в Миколаїві

Лікар Психолог Ольшевська Олеся Олександрівна на Doc.ua
Олеся Олександрівна в роботі використовує методики когнітивно-поведінкової психотерапії, ігротерапії, казкотерапії, метафоричних карт, арт-терапії. Ольшевська О. А. займається психологічним вивченням у школярів вищих психічних функцій, проводить психокорекцію у дітей, психодіагностику дитячо-батьківських відносин.
Лікар Стоматолог Балковий Сергій Віталійович на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні каріозних пошкоджень зуба, а також їх ускладнень у вигляді пульпіту, періодонтиту, протезуванні всілякими видами ортопедичних конструкцій - металокерамікою, знімним протезуванням, бюгельним протезуванням.
Лікар УЗД-фахівець Сердюкова Оксана Василівна на Doc.ua
Спеціаліст з проведення УЗД-діагностики всіх органів і систем, за винятком УЗД серця.
Лікар Стоматолог Шаль Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, проводить весь комплекс процедур: видалення зубних відкладень, відбілювання, пломбування, протезування, установка коронок і ін. Лікує захворювання пульпи і зубної емалі, а також займається лікуванням пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу.
Лікар Косметолог Зобова Олена Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на косметології. Займається ін'єкційними методиками; плазмоліфтінгом; мезотерапією обличчя; комбінованою і механічною чисткою обличчя; лазерним видаленням судин, папілом, пігментації
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Бондар Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна — дерматолог, косметолог, мезотерапевт, трихолог. Викладач медичного факультету міжнародного університету ім. П. Орлика. Науковий керівник клініки пластичної та естетичної медицини «Arden». Член інтернаціонального мезотерапевтичного товариства Сертифікований тренер: Nova Cutis, Professional Derma, Factor Estetic
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Шевченко Дарія Геннадіївна на Doc.ua
Дарія Геннадіївна займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань. Також спеціалізується на косметології і трихології.
Лікар Хірург, Вертебролог Губарєв Сергій Леонідович на Doc.ua
Лікар-хірург, вертебролог, проводить внутрішньосуглобні блокади, голковколювання, паравертебральні блокади та ін. Спеціалізується на лікуванні захворювань хребта, суглобів, неврологічних ускладнень, синдрому хребетної артерії, запаморочення і т.д.
Лікар Отоларинголог Прялін Валентин Віталійович на Doc.ua
Валентин Віталійович здійснює широкий комплекс лікувально-відновлювальних процедур при захворюваннях ЛОР-органів, включаючи процедури по видалення новоутворень, сірчаних пробок, терапії аденоїдів, ангіни, носових кровотеч та ін.
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Запорожець Сергій Федорович на Doc.ua
Опытный врач хирург проводит консультативные приемы, диагностику и лечение заболеваний, в том числе избавляет от пятен, сыпи или других высыпаний (язвочек), жжения, покалывания или зуда, бородавок и родинок, родимых пятен