Миколаїв

Сторінка 9: Приватні лікарі в Миколаїві

Лікар Гірудотерапевт, Мануальный терапевт, Масажист, Рефлексотерапевт, Реабілітолог, Лікар нетрадиційної медицини Іваненко Ігор Миколайович на Doc.ua
Область професійного інтересу лікаря - нелікарські методи лікування і відновлення організму, такі як вісцеральний масаж, гірудотерапія, апітерапія, остеопатія, су-джок і т.п.
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Максимова Ірина Станіславівна на Doc.ua
Ірина Станіславівна займається проблемами терапії дерматовенерологічної патології різного генезу. Так, доктор Максимова здійснює видалення контагіозного молюска, кондилом, бородавок, проводить лазеротерапію грибка нігтів, лікування дерматитів і ін.
Лікар Стоматолог Білова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар - стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії, має високий професійний рівень в області терапевтичної стоматології. Спеціалізується на проведенні протезування, ортодонтичного лікування, лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту та ін.
Лікар Терапевт, УЗД-фахівець Байдикова Наталія Борисівна на Doc.ua
Доктор Байдикова вивчає способи терапії і діагностики широкого спектру патологічних станів органів травлення, дихальної системи, сечовидільної системи та ін. Також Наталія Борисівна проводить всю лінійку ультразвукових досліджень, включаючи вузькоспеціалізовані види.
Лікар Стоматолог Марусич Антоніна Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, виконує комплекс процедур (протезування, відбілювання, пломбування, видалення зубних відкладень, установку коронок і ін.). Крім того, в сферу діяльності лікаря входить відновлення зубів, профілактика і лікування каріозних і некаріозних поразок, підготовка до ортодонтичного лікування та встановлення протезів і т.д.
Лікар Ендокринолог Гальченко Олег Миколайович на Doc.ua
Ендокринолог вищої категорії, здійснює терапевтичне лікування патологій ендокринної системи: аденоми щитовидної залози, ожиріння, тиреоїдиту, цукрового діабету, нетоксичного зобу та ін.
Лікар Хірург, Ендокринолог Антонів Василь Романович на Doc.ua
Василь Романович здійснює консультаційне і хірургічне лікування патологій щитовидної залози і органів черевної порожнини при вузлових, онкологічних і аутоімунних захворюваннях щитовидної залози, а також біопсію щитовидної залози, для чого проводить контроль за допомогою УЗД.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бебло Вадим Іванович на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області інтимної хірургії та естетичної гінекології. Займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. За показаннями виконує оперативні втручання
Лікар Гомеопат, Психіатр Здарська Тетяна Андріївна на Doc.ua
Психіатр, лікар нетрадиційної медицини (гомеопат), спеціалізується на проведенні діагностики та лікування індивідуально підібраною гомеопатією за методикою Дж. Вітулкаса. Займається комп'ютерною діагностикою дорослих і дітей за модифікованою методикою Фолля.
Лікар Психолог, Психотерапевт Лагодна-Елерт Марія Олександрівна на Doc.ua
Марія Олександрівна - практичний психолог, гештальт-терапевт. Проводить психологічні консультації, психотерапію при неврозах, психосоматиці, тривогах, харчових розладах, психологічній імпотенції та ін. Володіє методикою EMDR-психотерапії, спрямованої на лікування посттравматичних стресових розладів.