Офтальмологи на метро Золоті ворота

Лікар Офтальмолог Зборовська Олександра Володимирівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Олександра Володимирівна завідуюча відділенням запальних захворювань очей ДУ «Інститут очних хвороб ім. В.П. Філатова». Спеціаліст з лікування запальних дегенеративних захворювань очей за допомогою лазерних методик. Автор понад 60-ти наукових публікацій, 2-ух методичних рекомендацій, 10-ти патентів і 1 монографії.
Лікар Офтальмолог Підмогильна Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Подмогильна І.В. надає офтальмологічну допомогу пацієнтам з різними порушеннями гостроти зору, проводить всю необхідну діагностику, підбирає окуляри і лінзи в індивідуальному порядку.
Лікар Отоларинголог, Офтальмолог Уманець Микола Миколайович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Основний напрямок клінічної роботи Миколи Миколайовича - лазерне та хірургічне лікування патологій склоподібного тіла і сітківки. За вітреоретинальної хірургії розробляє новітні технології разом з групою лікарів і є їхнім керівником в інституті ім. В.П. Філатова.
Лікар Офтальмолог Король Андрій Ростиславович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Основний напрямок професійної діяльності Андрія Ростиславовича - запальні і дистрофічні захворювання заднього і переднього відрізка ока. Завідувач відділенням по вивченню біологічної дії і використання лазерів в офтальмології «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова». За час роботи опублікував майже 120 наукових робіт з них 50 статей, 3 методичні рекомендації, 5 патентів, 2 монографії.
Лікар Офтальмолог Загородна Маріанна Романівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог (перша категорія), спеціалізується на дитячій офтальмології та ортокератологіі. Сучасними методами здійснює діагностику аномалій рефракції, вибір корекції.
Лікар Офтальмолог Насінник Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Основний напрямок професійної діяльності лікаря - дистрофічні і запальні захворювання заднього і переднього відрізка очей, в тому числі вікова дегенерація макули і діабетична ретинопатія. Лазерний офтальмохірург відділення по вивченню біологічної дії і використання лазерів в офтальмології ІГБіТТ ім. В.П.Філатова. Автор понад 80-ти наукових робіт в профільних зарубіжних і вітчизняних виданнях і 4-х патентів.
Лікар Офтальмолог Кустрін Тарас Богданович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тарас Богданович фахівець з діагностики та лікування захворювань сітківки. Проводить лазерні операції при патологіях органу зору: діабетичної ретинопатії, ускладненої короткозорості, тромбозах вен сітківки, патології макули, меланома хоріоідеї, глаукомі. Лазерний офтальмохірург відділення по вивченню біологічної дії і застосування лазерів в офтальмології ІГБіТТ ім. В.П.Філатова. Має понад 70-ти наукових робіт в зарубіжних і вітчизняних профільних виданнях, автор 3-х патентів України.
Лікар Офтальмолог Шевченко Ірина Ігорівна на Doc.ua
Ірина Ігорівна діагностує на сучасному обладнанні і лікує різними методами патології рефракції і будь-які інші запальні і дегенеративні захворювання очей у дітей.
Лікар Офтальмолог Задорожний Олег Сергійович на Doc.ua
Олег Сергійович завідувач відділенням по вивченню біологічної дії і використання лазерів в офтальмології «Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова ». Має великий досвід використання лазерних методик, враховуючи класичну і селективну лазерну коагуляцію, фотодинамічної терапії, лазерну дісцізію, ірідотомію, гіалоідотомію.