Сторінка 2: Венерологи в Києві

Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Джевага Валерій  Миколайович на Doc.ua
Консультація від700 грн
Валерій Миколайович - лікар дерматовенеролог вищої категорії. Фахівець в галузі лікування шкірних і ЗПСШ (захворювання які передаються статевим шляхом), зокрема використовує сучасні методи діагностики та лікування. Також лікар проводить кріодеструкцію новоутворень, електрокоагуляцію новоутворень, лікування мікозів шкіри і придатків. Валерій Миколайович має авторський винахід «Спосіб лікування контактних дерматозів методом ентеросорбації». Лікар бере участь у різних наукових українських та міжнародних конференціях.
Лікар Венеролог, Дерматолог, Косметолог Кисіль  Андріана  Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Венеролог, Дерматолог, Фізіотерапевт, Дерматовенеролог Самбірський Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар-дерматолог, венеролог, фізіо- та гірудотерапевт. Займається лікуванням патологій в урологічній венерології, захворювань, що передаються статевим шляхом. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснює пацієнту причини і наслідки.
Лікар Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
4.7
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
Лікар Венеролог, Косметолог Балакір Оксана Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на венерології та косметології. Проводить консультативний прийом, мікрострумову терапію, фотолікування акне, мезотерапію, плазмотерапію, пілінги, СМАС терапію, доглядові процедури біолоджік, ботулінотерапію
Лікар Венеролог, Генетик Hb V G на Doc.ua
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Глушаченко Марія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог. Спеціалізується на лікуванні шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом.