Сторінка 2: Венерологи в Києві

Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Джевага Валерій  Миколайович на Doc.ua
41рік досвіду
Валерій Миколайович - лікар дерматовенеролог вищої категорії. Фахівець в галузі лікування шкірних і ЗПСШ (захворювання які передаються статевим шляхом), зокрема використовує сучасні методи діагностики та лікування. Також лікар проводить кріодеструкцію новоутворень, електрокоагуляцію новоутворень, лікування мікозів шкіри і придатків. Валерій Миколайович має авторський винахід «Спосіб лікування контактних дерматозів методом ентеросорбації». Лікар бере участь у різних наукових українських та міжнародних конференціях.
«Baby luck», Медичний центр
вул. Алма-Атінська, 39Ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 04  трав.нд 05  трав.пн 06  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Шевченко Олена Петрівна на Doc.ua
Шевченко Олена Петрівна
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні хвороб шкіри (дерматит, псоріаз, екзема та ін.) і захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідіоз, трихомоніаз і т.д.).
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Федоренко Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович - педагог і науковець, опублікував більше 150 навчально-методичних і наукових робіт в українських і зарубіжних виданнях.
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог, Венеролог Митрохіна Марина Владимирівна на Doc.ua
Практикуючий лікар дерматовенеролог дитячий і дорослий. Маю поглиблені знання в алергології, імунології та косметології. Я той лікар, який лікує акне з любов'ю. Також, займаюся лікуванням себорейного дерматиту, атопічного дерматиту, грибкових захворювань шкіри та її придатків, псоріазу, екземи, венерологічних захворювань та інших.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Венеролог Кисіль  Андріана  Анатоліївна на Doc.ua
Грейс Клінік
вул. Богговутівська, 14на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Венеролог, Дерматолог, Фізіотерапевт, Дерматовенеролог Самбірський Дмитро Вікторович на Doc.ua
Лікар-дерматолог, венеролог, фізіо- та гірудотерапевт. Займається лікуванням патологій в урологічній венерології, захворювань, що передаються статевим шляхом. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснює пацієнту причини і наслідки.
Агапіт на м. Чернігівська
Повторный прием – 200 грн, детская консультация – 420 грн.
вул. Юрія Поправки, 14 ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Здорове життя, медичний центр
вул. Драгоманова, 31 вна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог Овсієнко Альона Юріївна на Doc.ua
Лікар дерматовенеролог, займається лікуванням хвороб шкіри, а також урогенітальних інфекцій. Спеціаліст в області видалення бородавок і папілом.
4.7
Лікар Уролог, Андролог, Венеролог, Сексопатолог, УЗД-фахівець Каменцев Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович спеціалізується на оперативній і консервативній терапії урологічних хвороб, захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить діагностику з виявлення причин, що викликають еректильну дисфункцію. Індивідуально підбирає схему лікування для відновлення потенції.
Клініка Medical Practice Dr.Danatsko
В стоимость приема входит только консультация. Назначение схемы лечения оплачивается отдельно от 470 грн.
ул. Герцена, 17/25на карті
Шевченківський
ЛеоМед
вул. Сирецька, 32на карті
Подільський
4.4
Лікар Уролог, Венеролог Мартиненко Олександр Васильович на Doc.ua
Мартиненко Олександр Васильович
Лікар поводить весь комплекс консультативно - діагностичних та терапевтичних процедур для лікування гострих і хронічних захворювань сечовивідної системи: нирок, сечоводів, сечового міхура, простати (пієлонефрит, цистит, цисталгія, уретрит, простатит, епідидиміт, сечокам'яна хвороба, гостра затримка сечі та інші). Діагностує і лікує патологічні стани сечостатевої системи, коригує проблеми з чоловічою фертильністю, проводить терапію еректильної дисфункції, а також розробляє індивідуальні методи лікування урологічної патології.
chevron_left 2 3
Показати ще 4 Лікаріautorenew