Львів
Лікар Венеролог, Дерматолог, Уролог, Хірург, Дерматовенеролог Наконечний Андрій Богданович на Doc.ua

Відгуки про Наконечний Андрій Богданович

Консультація від1000 грн
Лікар-венеролог, уролог, дерматолог, керівник та власник медичного центру «ВЕНЕРА». Більше 20 років стажу, вища категорія. Займається діагностикою та лікуванням дерматологічних, венеричних та TORCH-інфекцій, запальних захворювань у чоловіків та жінок, проблемами непліддя, комплексним лікуванням простатиту та потенції, оперативним лікуванням фімозу (циркумцизія), видаленням бородавок, папілом, мозолів, ліпом, кондилом. Комплексний підхід до захворювань шкіри та нігтів. Спільно з пластичним хірургом на базі закладу проводить оперативні втручання у сфері інтимної хірургії (пластика вуздечки, обрізання крайньої плоті, гіменопластика, пластика малих статевих губ). Все проводиться анонімно, оперативно та на найвищому рівні
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 148 відгуків

Володимир 16 Квітень 2024
Прекрасно пройшов візит. Я всім повністю залишився задоволений, все було супер.
Богдан 02 Квітень 2024
Видно що лікар професіонал у своїй справі. Все чудово розповів, надав рекомендації.
Олександр 27 Березень 2024
Добре пройшов візит. Лікар чудовий спеціаліст.
Андрій 06 Березень 2024
Нормально зустрілись, консультація пройшла добре.
Анонімно 19 Лютий 2024
Хороший спеціаліст, дав точну методику перевірку, назначив точні аналізи
Денис 14 Лютий 2024
Хороший лікар. Лікар все добре пояснив, надав всю необхідну інформацію, яка мене  цікавила, тому я задоволений візитом.
Володимир 06 Лютий 2024
Хороший лікар, приємна людина. Нічого негативного про цього лікаря я не можу сказати. Все пройшло доволі добре.
Андріан 06 Лютий 2024
Візит пройшов добре. Все було коротко і по темі, нічого зайвого не було.
Олександр 01 Лютий 2024
Дуже досвідчений лікар, швидко визначив проблему, призначив лікування, відповів на всі наші запитання, дякую.
Володимир 13 Листопад 2023
Лікар дуже сподобався, компетентний, я задоволений.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Львів