Івано-Франківськ
Лікар Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Томашівський Дмитро Дмитрович на Doc.ua

Відгуки про Томашівський Дмитро Дмитрович

Консультація від 600 грн
З 1999 року працює лікарем дерматологом-венерологом, тому може пропонувати своїм пацієнтам максимально швидке встановлення діагнозу та призначати відповідне лікування для швидкого одужання.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 173 відгуки

Ангеліна 15 Червень 2024
Візит дуже добре пройшов. Все було супер. Лікар дійсно фаховий спеціаліст.
Катерина 15 Червень 2024
Лікар гарний спеціаліст.
Зоряна 13 Червень 2024
Консультація пройшла мега позитивно, ввічливо. Лікар має дуже хорошу кваліфікацію, милий, уважний - усе розпитав про все, дізнався про інші симптоми, уточнив про усі нюанси, тому я дуже задоволена.
Анонім 11 Червень 2024
Зауважень не маю, задоволений обслугоуванням, дякую.
Андрій 27 Травень 2024
Все було супер, візитом цілком задоволений, дякую.
Світлана 20 Травень 2024
Візитом задоволена - отримала прекрасну консультацію від прекрасного лікаря. Я залишилась дуже задоволена, бо лікар мені повністю допоміг, я йому дуже, дуже вдячна!
Михайло 16 Травень 2024
Лікар все пояснив і назвав причини проблеми, провів огляд, призначив лікування. Візитом задоволений
Іванна 16 Травень 2024
Гарні враження, лікар розумний, все пояснив, лікування назначив, я задоволена лікарем
Ігор 14 Травень 2024
Прийом сподобався
Олег 11 Травень 2024
Лікар дуже кваліфікований спеціаліст.Сам візит пройшов дуже мудро, гарно та професійно. Лікар відповів на усі наші запитання, доступно все пояснив. Лікар зробив свою роботу якісно, дійсно так як і потрібно було зробити.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right