Ивано-Франковск
Врач Венеролог, Дерматолог, Дерматовенеролог Томашивский  Дмитрий  Дмитреевич на Doc.ua

Отзывы о Томашивский Дмитрий Дмитреевич

Консультация от 600 грн
С 1999 года работает врачом дерматологом-венерологом, поэтому может предлагать своим пациентам максимально быстрое установление диагноза и назначать соответствующее лечение для скорейшего выздоровления.
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 173 отзыва

Ангеліна 15 Июнь 2024
Візит дуже добре пройшов. Все було супер. Лікар дійсно фаховий спеціаліст.
Катерина 15 Июнь 2024
Лікар гарний спеціаліст.
Зоряна 13 Июнь 2024
Консультація пройшла мега позитивно, ввічливо. Лікар має дуже хорошу кваліфікацію, милий, уважний - усе розпитав про все, дізнався про інші симптоми, уточнив про усі нюанси, тому я дуже задоволена.
Анонім 11 Июнь 2024
Зауважень не маю, задоволений обслугоуванням, дякую.
Андрій 27 Май 2024
Все було супер, візитом цілком задоволений, дякую.
Світлана 20 Май 2024
Візитом задоволена - отримала прекрасну консультацію від прекрасного лікаря. Я залишилась дуже задоволена, бо лікар мені повністю допоміг, я йому дуже, дуже вдячна!
Михайло 16 Май 2024
Лікар все пояснив і назвав причини проблеми, провів огляд, призначив лікування. Візитом задоволений
Іванна 16 Май 2024
Гарні враження, лікар розумний, все пояснив, лікування назначив, я задоволена лікарем
Ігор 14 Май 2024
Прийом сподобався
Олег 11 Май 2024
Лікар дуже кваліфікований спеціаліст.Сам візит пройшов дуже мудро, гарно та професійно. Лікар відповів на усі наші запитання, доступно все пояснив. Лікар зробив свою роботу якісно, дійсно так як і потрібно було зробити.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right