Сторінка 3: Сурдологи в Києві

Лікар Сурдолог, Отоларинголог Істоміна Світлана Юріївна на Doc.ua
Світлана Юріївна займається діагностикою, лікуванням та реабілітацією змін слуху. Лікар лікує вроджені захворювання аномалій вуха, запальні захворювання, неврит слухового нерва і т.д.
Лікар Сурдолог, Отоларинголог Коробка Анастасія Андріївна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні отитів і патологій ЛОР-органів, проведенні діагностики та виявлення сенсоневральної та кондуктивної приглухуватості. Володіє методиками об'єктивного обстеження слуху та вуха у дітей та дорослих.
Лікар Отоларинголог, Сурдолог, Фоніатр, Алерголог Жданюк Вікторія Костянтинівна на Doc.ua
Вікторія Костянтинівна – отоларинголог експерт для дітей і дорослих, фоніатр, сурдолог, алерголог. Займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань ЛОР-органів. Проводить витягання чужорідних тіл, лікує ангіну, фарингіт, риносинусит, ларингіт, тонзиліт, гайморит, отит
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Косаковська Ілона Анатольевна на Doc.ua
Доцент кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, лікар вищої категорії, автор біля 335 наукових робіт у вітчизняних і закордонних виданнях, член Європейського товариства дитячих отоларингологів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні (консервативному і хірургічному) хвороб ЛОР-органів
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Соломенцева Олена Євгеніївна на Doc.ua
Доктор Соломенцева займається діагностикою та терапією патологій області отоларингології і сурдології, включаючи всі види сенсоневральної приглухуватості, аденоїдні вегетації, синусити та тонзиліти, ларингіти і фарингіти.