Ірпінь
Лікар Отоларинголог, Сурдолог Харчук Катерина Василівна на Doc.ua

Відгуки про Харчук Катерина Василівна

Отоларинголог дитячий та дорослий, сурдолог. Лікар спеціалізується на отоларингології, сурдології, аудіометрістиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: гострий зовнішній отит, гострий середній отит, гострий мірингіт, гостра сенсоневральна приглухуватість, хронічна сенсоневральна туговухість,тинітус, пресбіакузис, гострий риносинусит вірусний, гострий риносинусит бактеріальний, гострий тонзиліт, медикаментозний риніт

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Олександр 03 Квітень 2024
Дуже хороший лікар, нам дуже сподобався
Юрій 15 Березень 2024
Все пройшло нормально, дякую, звертатимуся, в разі потреби.
Сергій 06 Лютий 2024
Максим 06 Лютий 2024
Було дуже зручно на візиті. Лікар має всю  необхідну апаратуру, тому на місці все може подивитися - це дуже нам сподобалося.
Мирон 06 Лютий 2024
Все нас влаштувало на візиті, все ми вилікували. Задовольнило все, дуже раді, вдячні лікарю за допомогу.
Марта 10 Січень 2024
Сподобався сам лікар, її підхід, роз'яснення, усе було прям чудово, на усі мої питання надала доступні, ясні та чіткі відповіді, було видно, що лікар хотіла допомогти, а непросто швиденько мене позбавитись, а саме допомогти мені.
Марина 02 Січень 2024
Сподобались уважність, компетентність, професійність. Візит пройшов на найвищому рівні.
Діана 20 Грудень 2023
Лікар добре пояснила всі моменти, поставила діагноз, розписала всі етапи лікування, тому задоволена
Марк 20 Грудень 2023
Лікар була компетентна, проконсультувала, дала рекомендації, прийом сподобався
Анастасія 10 Листопад 2023
Лікар дуже уважно все пояснив, все оглянула, все подивилася, знайшла підхід до пацієнта, вирішила всі питання які були, дала відповіді на всі питання, які у мене виникали, призначив лікування яке є наразі дієвим

Всі лікарі Ірпінь