Сторінка 6: Рефлексотерапевти в Києві

Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Гончаренко Лілія Костянтинівна на Doc.ua
Лілія Костянтинівна діагностує і за допомогою рефлексотерапії лікує захворювання серця і судин, органів дихання і травлення, ендокринної, нервової систем, хвороб шкіри. Лікар застосовує методи голкорефлексотерапії і методи діагностики по пульсу
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Лішнєвський Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович - досвідчений лікар, який спеціалізується на лікуванні захворювань периферичної та центральної нервової системи. Пройшов інтернатуру в ДМИ, а ординатуру - в Національній академії післядипломної освіти.
Лікар Рефлексотерапевт, Фізіотерапевт Толчонова  Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Наталія Анатоліївна розробляє і застосовує індивідуальні програми фізіотерапевтичного лікування для конкретного випадку захворювання. Доктор враховує особливості фізичного стану пацієнта, відстежує процес лікування і надає рекомендації для подальшого підтримання організму
Лікар Рефлексотерапевт Довбня Оксана Валеріївна на Doc.ua
Оксана Валеріївна спеціалізується на рефлексотерапії. Веде прийом дорослих та дітей з 3-х років
Лікар Рефлексотерапевт Жук Сергій Володимирович на Doc.ua
Спортивний лікар, рефлексотерапевт, гірудотерапевт, мануальний терапевт, гомеопат, медичний психолог. Фахівець в області оздоровчих і найбільш безпечних методик відновлення організму.
Лікар Рефлексотерапевт, Хірург Фоломеєв Ростислав Володимирович на Doc.ua
Лікар-хірург, рефлексотерапевт, спеціалізується на вегетативно-резонансній діагностиці організму, біорезонансній терапії та магнітотерапії.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Рефлексотерапевт Діскаленко Андрій Васильович на Doc.ua
Лікар-іридолог за допомогою дослідження райдужної оболонки ока, діагностує хвороби хребта і суглобів, захворювання внутрішніх органів. Працює у своїй галузі більше 17-років. Здійснює лікування, застосовуючи сучасні методики у рефлексотерапії, йоги, спортивних заняттях, фізіотерапії і лікувальному масажі
Клініка ім. Гальченко В.В. на Дружбі Народів
ул. Подвысоцкого, 6Ана карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Сичьова Тетяна В'ячеславівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології, рефлексотерапії. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації хворих із захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Володіє техніками блокад, фармакопунктуру. Веде прийом для пацієнтів з 21 року
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Рефлексотерапевт, Психотерапевт, Психіатр Міняйло Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович є фахівцем з психіатрії, рефлексотерапії, психотерапії. Він займається проведенням відновного, медикаментозного і психотерапевтичного лікування різних порушень психіки, а також нервової системи. Лікар Міняйло в роботі використовує психоаналіз за Юнгом, когнітивний аналіз, гештальт-терапію, рефлексотерапію. Також лікар Міняйло А. В. є експертом по вирішенню питань в жіночо-чоловічих відносинах.
chevron_left
Показати ще 8 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right