Тернопіль

Рефлексотерапевти в Тернополі

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Психотерапевт Підкуймуха Людмила Ігорівна на Doc.ua
Лікар невролог, рефлексотерапевт і спеціаліст з організації і управління охороною здоров`я. Понад вісім років в медицині. Людмила Ігорівна проводить всі необхідні процедури, починаючи з консультаційного прийому до призначення схеми і спостереження за ходом лікування таких захворювань, як: остеохондроз, запалення сідничного нерва, радикуліт, дистонії
Медичний центр Оксфорд Медікал Тернопіль
Консультація невролога, рефлексотерапевта – 800 грн; консультація психотерапевта – 800грн; повторна консультація невролога, рефлексотерапевта – 450 грн.
вул. Качали, 5на карті
Без районов
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 26  квіт.сб 27  квіт.нд 28  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Сковронська Оксана Несторівна на Doc.ua
Оксана Несторівна дитячий невролог ІІ кваліфікаційної категорії та дитячий рефлексотерапевт І кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервової системи. Займається лікуванням дитячого церебрального паралічу, епілепсії, порушеннях мови, заїкання та ін.
Лікар Рефлексотерапевт Пінкевіч Любов Миронівна на Doc.ua
Лікар рефлексотерапевт. Займається лікуванням широкого спектру хвороб у дорослих та дітей. Зокрема - ДЦП, неврози, неврити, бронхіальна астма, обструктивний бронхіт, часті простудні захворювання у дорослих та дітей та ін.
Амбулаторна медична допомога
вул. Ломоносова, 41на карті