Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Вертебролог Куляс Інна Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Куляс Інна Анатоліївна

Спеціалізується на лікуванні таких захворювань як: дегенеративно-дистрофічні зміни різних відділів хребта (протрузії, грижі), міофасціальний больовий синдром, запаморочення, головний біль (головний біль напруження, мігрень), тремор (тремтіння) рук, нервовий тик (доброякісна міокімія), порушення сну (діссомнії), вегетативні дисфункції, неврози, тривожні і депресивні розлади, судинні захворювання нервової системи (інсульти, постінсультні стани), хронічні тазові болі, енцефалопатії (дисциркуляторна, токсична, дисметаболічна, змішаного генезу), черепно-мозкові травми.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Владислав 10 Лютий 2024
Дуже сподобалося на візиті. Доволі було легко та комфортно спілкуватися з лікарем. Візит пройшов професійно, я задоволений залишився цим візитом.
Катерина 07 Лютий 2024
Все чудово було, хороший лікар. Лікар мене добре проконсультувала, дала рекомендації корисні, все дуже сподобалося на візиті.
Катерина 29 Січень 2024
Лікарка компетентна, приємні враження від спілкування з нею, я почувала себе комфортно та отримала корисні поради, дякую!
Ольга 12 Грудень 2023
Хороший спеціаліст, все розповіла, уважно вислухала довгу історію, проаналізувала знімки МРТ, далі направила робити всі необхідні дослідження, щоб бачити повну картину, лікування назначила. Все добре, задоволені
Анастасія 14 Листопад 2023
Все сподобалось
Світлана 06 Листопад 2023
Людмила 30 Жовтень 2023
Лікар дуже сподовався, уважний, приємний, рекомендую!
Руслан 15 Червень 2023
Валентина 25 Вересень 2021