Медичний центр «Continuum»

Медичний центр «Continuum»

Клініка
add_box Неврологія Рефлексотерапія Флебологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
Вузькопрофільна клініка неврології та рефлексотерапії пропонує кваліфіковану діагностику та лікування (електроміографія, ЕЕГ, неврологічний, остеопатичний огляд, мануальна терапія, блокади, голкорефлексотерапія, фармакопунктура)
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
бульвар Кольцова, 14д на карті
Святошинський

Медичний центр «Continuum» розпочав свою роботу в 2012 році. Діяльність клініки заснована на досвіді багаторічної роботи провідних фахівців клініки в області неврології, придбаному під час практики у приватних медичних центрах, стажуванні в різних іноземних медичних центрах (НДІ неврології РАМН - 2007, університетська клініка  міста Маастріхт (Голландія) - 2013, центр болю у місті Клагенфурт, Австрія - 2013), роботі на кафедрі неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії імені П.Л.  Шупика.

Послуги, що надаються клінікою:

• консультації, унікальні авторські програми діагностики та лікування, із використанням сучасного медичного обладнання;
  • у клініці виконується весь комплекс протибольової терапії (мануальна терапія, всі види блокад, остеопатія, голкорефлексотерапія, фізіотерапія, фармакопунктура, медикаментозне лікування та) на основі досвіду роботи отриманого у європейських центрах болю;
  • завдяки наявності ЕНМГ у клініці можливо провести достовірну диференціальну діагностику захворювань центральної і периферичної нервової системи, діагностувати первинні м'язові захворювання (БАС, міопатії), захворювання порушення проведення (міастенія), ураження окремих нервів;
  • клініка будучи базою кафедри неврології та рефлексотерапії, спільно з НДІ ім.  Н.М.  Амосова бере участь у вивченні причин формування артеріальної гіпертензії, вегетативної дисфункції, тривожно-депресивних розладів використовуючи методи ЕНМГ (симпатичний тонус), дослідження об'єктивного вегетативного статусу, ВСР, функціонального МРТ.
Олег 17 Квітень 2024
Лікар гарний, обслуговування мене влаштувало, через певний час звернуся повторно, дякую.
Петро 08 Лютий 2024
На прийомі лікар невролог виглядав заклопотаний, не дуже уважний, все інше все добре
Артем 29 Січень 2020
Клиника выглядит как шарашкина контора в полуразваленном здании.
Александр 13 Грудень 2019
Обычная квартира, а не клиника.
Валерия 01 Червень 2018
Не очень свежий ремонт. Требует каких-то обновлений.