Львів
Медичний центр «Sanolife»

Медичний центр «Sanolife»

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Психіатрія Психотерапія ... ще
Поліпрофільна клініка, котра ставить за мету надання комплексної медичної допомоги клієнту, подальший медичний супровід та підтримку. Окремим напрямком діяльності є надання психіатричної/наркологічної/психологічної допомоги та супровід клієнта в домашніх умовах
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул.Боткіна, 53на карті
Сихівський

Психологічна допомога у клініці «Sanolife»

Медичний центр «Sanolife» пропонує допомогу кваліфікованих фахівців з практичним досвідом лікування всього спектру психічних захворювань - від порушення сну до важких форм шизофренії. Лікарі клініки з'ясовують, у чому криється причина виникнення тих чи інших симптомів, діагностують захворювання, індивідуально підбирають найбільш ефективні в кожному випадку методи лікування.

У своїй роботі спеціалісти  використовують найновіші методики та підходи:

• Фармакологічне лікування найсучаснішими медикаментами
  • Психотерапевтичні програми різних напрямків
  • Психологічне консультування
  • Організація лікувального процесу на дому без потреби госпіталізації клієнта до стаціонару
  • Подальший тривалий амбулаторний медичний супровід

Інші напрями медичного центру

Колектив клініки «Sanolife» це досвідчені лікарі з великим стажем роботи. Пацієнтам також надається комплексна медична допомога за такими напрямами:

• Терапія
  • Неврологія
  • Кардіологія
  • Ендокринологія
  • Дерматологія
  • Урологія
  • УЗД
  • Електроенцефалографія

Професіонали медичного центру допоможуть покращити фізичне здоров`я та відновити емоційне, психологічне та соціальне благополуччя людини.

Діана 13 Серпень 2024
Дуже задоволена онлайн консультацією, дякую.
Світлана 02 Серпень 2024
Була на консультації в психіатра Якимів Марти Михайлівни, все відбулось швидко, якісно, по темі.
Соломія 19 Липень 2024
Лікарка Якимів Марта Михайлівна кваліфікована людина. Рекомендую
Олена 19 Квітень 2024
Ця клініка знаходиться у відділенні психіатричної лікарні. Перебування у цій клініці було не дуже комфортним за таких умов. Очікувалося що це приватна клініка, хочеться кращого комфорту.
Андрій 07 Березень 2024
На мою думку, лікар, Якимів Марта Михайлівна, грамотний і дуже хороший спеціаліст. Лікар виписала гарні ліки, ми дуже задоволені. Клінікою теж дуже задоволені, знаємо також і інших лікарів, дуже хороші лікарі