Львов
Врач онлайн
Медицинский центр «Sanolife»

Отзывы о клинике Медицинский центр «Sanolife»

27отзывов
add_box Гинекология Дерматология Кардиология Неврология Психиатрия Психотерапия ... еще
Полипрофильная клиника, которая ставит целью оказания комплексной медицинской помощи клиенту, дальнейшее медицинское сопровождение и поддержку. Отдельным направлением деятельности является предоставление психиатрической / наркологической / психологической помощи и сопровождение клиента в домашних условиях
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул.Боткина, 53на карте
Сиховский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
отзывов
Іван 13 Февраль 2024
Все супер, було комфортно та інформативно, дякую.
Світлана 05 Февраль 2024
Хороше враження. Лікар, Павлівська Тетяна Володимирівна, приємна людина. На мою думку, лікар хороший спеціаліст
Валентина 25 Январь 2024
Мені дуже все сподобалося. Все було  професійно і коректно. Все чудово. Дякую.
Тимур 18 Январь 2024
Лікар мало приділила часу, написала просто рекомендацію і все. Вказано стару назва вулиці усюди, щоб знайти клініку довелося побігати.
Марта 21 Декабрь 2023
Беднарська Юлія Зеновіївна - приємна людина і добре розуміється у своїй справі. Комофртно було.
Тетяна 01 Декабрь 2023
Була на консультації в Савицькій Ірини Ігорівни — поки що лікар комфортний, приємний. Консультація пройшла добре.
Катерина 07 Ноябрь 2023
Якимів Марта Михайлівна - не поганий лікар психіатр. Єдине що мені здалось що лікар релігіозна, не зовсім це зв'язано з науковою діяльністю. Прописала мені лікування, яке я зараз проходжу.
Андріан 18 Октябрь 2023
Лікар, Савицька Ірина Ігорівна, інформативно доносить інформацію, зрозуміло для пацієнта. Лікар, як особистість, дуже розумна і має підхід до людей
Анна 21 Сентябрь 2023
Ірина Григорівна - дуже хороший спеціаліст. Консультацією залишилась задоволена.