Сторінка 7: Рефлексотерапевти в Києві

Лікар Рефлексотерапевт Волошин Богдан Дмитрович на Doc.ua
В область професійних інтересів доктора Волошина входить проведення рефлексотерапії, мануальної терапії, реабілітаційних занять по розробці функцій кисті / руки у пацієнтів з діагнозом ДЦП.
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Ларіна Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна здійснює диференційну діагностику і всебічну терапію неврологічних порушень судинного, вертеброгенного, інфекційного і органічного характеру, а також неврологічних ускладнень
Клініка вертебрології і нейроортопедії «Vertebra»
бульвар Кольцова, 14Дна карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Полонська Світлана Генріховна на Doc.ua
Лікар-невролог, рефлексотерапевт другої категорії, автор наукових статей і публікацій, займається лікуванням судинних, вертеброгенних, запальних, функціональних і демієлінізуючих захворювань в неврології.
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Титарева Інна Володимирівна на Doc.ua
Невролог, лікар народної та нетрадиційної медицини, рефлексотерапевт, область професійного інтересу включає лікування широкого спектру неврологічних і психоневрологічних захворювань.
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Присяжнюк Надія Павлівна на Doc.ua
Рефлексотерапевт спеціалізується на лікуванні таких захворювань, як вегетосудинна дистонія, остеохондроз, інсульт, розсіяний склероз, невралгія (неврит). Надає допомогу при травмах голови і безсонні. Проводить неврологічне обстеження, голкорефлексотерапії, паравертебральні блокади, моксотерапія, фармакопунктуру
Лікар Невролог, Рефлексотерапевт Четиріна Катерина Валеріївна на Doc.ua
Катерина Валеріївна володіє повним спектром діагностичних і терапевтичних прийомів, наявних в арсеналі лікаря-невролога, а також пройшла додаткове навчання з рефлексотерапії.
Лікар Рефлексотерапевт, Невролог Левченко Ірина Сергіївна на Doc.ua
Активно і цілеспрямовано розвивається в обраній професії, спеціалізується на застосуванні сучасних методів рефлексотерапії для лікування патологічних станів центральної і периферичної нервової системи. Учасник, доповідач на науково-практичних конференціях з міжнародною участю, співавтор методичних рекомендацій МОЗ України «Дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта: особливості діагностики та лікування»
Лікар Отоларинголог, Гірудотерапевт, Сімейний лікар, Рефлексотерапевт Сліпцова Рімма Іванівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на сімейній медицині, рефлексотерапії отоларингології, гірудотерапії. Проводить консультативний прийом, огляд, рефлексотерапію, гірудотерапію.Занімается розробкою індивідуальних оздоровчих програм і оздоровлення із застосуванням методів рефлексотерапії, гемосканування