Сторінка 6: Дитячі Психотерапевти в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт Цурка Ольга  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології та психотерапії. Допомагає впоратися з такими станами і проблемами: тривога, травми раннього дитинства, психосоматичні розлади, депресивні стани, фобії, міжособистісні відносини, кризові стани, адаптація у дитини, проблемна поведінка дитини. Веде прийом для дорослих і дітей
Лікар Психотерапевт, Психолог Баталіна Людмила Михайлівна на Doc.ua
Вирішує психологічні проблеми дітей, підлітків, їх взаємодії з батьками. Займається звільненням від фобій, страхів, неврозів. Долає апатії і депресії.
Лікар Психолог, Психотерапевт Глушко Софія  на Doc.ua
Глушко Софія — лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході. Спеціалізується на роботі з дитячими неврозами і реакціями невротичного типу, тривожністю і дитячими страхами, а також труднощами в дитячо-батьківських відносинах. Працює з дитячими травмами, такими як розлучення, смерть, втрата, переїзд. Веде прийом для дітей від 6 років
Центр психології ALTERA
Дитяча консультація - 1500 грн .; сімейна консультація - 1900 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Психолог, Психотерапевт Маковська Поліна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт. Займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і страхами. Надає допомогу в боротьбі із стресами, панічними атаками. Приймає дорослих і дітей від 6 років.
Психологічний центр «Преображение»
вул.Межигірська 56, офіс 1на карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Лікар Психотерапевт Бурда Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар психотерапевт, працює за такими напрямками, як психологія і педіатрія, спеціалізується на електропунктурній чжень-цзю терапії. Проводить лікування дітей, хворих на ДЦП, аутизмом та іншими хворобами, піддаються лікуванню мікрополярізаціі.
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Психотерапевт, Психолог Бєлік Ірина Леонідівна на Doc.ua
Сфера інтересів психолога - шлюбні і сімейні відносини. Світлана Єрмоленко проводить індивідуальне консультування з питань, пов'язаних з відносинами між партнерами, батьками і дітьми, братами і сестрами, а також іншими членами сім'ї. Проводяться також сімейні консультації. Крім того, психолог проводить терапевтичну роботу з дітьми в періоди вікових криз, при підвищеній тривожності, агресивності, гіперактивності і страхах, а також консультує батьків з питань виховання. Також психолог працює з психогенними причинами безпліддя і психологічними проблемами безплідних сімей.
Лікар Психолог, Психотерапевт Горбенко Інга  на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, надає допомогу психологічного характеру, займається вирішенням проблем в сім'ї, проводить індивідуальні та групові консультації. У сферу діяльності лікаря також входить дитячо-підліткове консультування і підтримка подружжя під час розлучення.
Лікар Психолог, Психотерапевт Сорока Олена Геннадіївна на Doc.ua
Олена Геннадіївна веде в клініці психотерапевтичний прийом дорослих і дітей, допомагаючи пацієнтам справитися з усіма проблемами, що виникають