Сторінка 4: Дитячі Психотерапевти в Києві

Лікар Психолог, Психотерапевт Онухова Юлія Юріївна на Doc.ua
Надає психологічну допомогу дорослим і підліткам, які відчувають проблеми у взаєминах в сім'ї або колективі, складно адаптуються до нового місця проживання, втратили сенс життя, мають психосоматичні симптоми, знаходяться в депресивному стані і т. д. Допомагає вивчити і зрозуміти себе, знайти свій шлях до психологічного комфорту
Лікар Психолог, Психотерапевт Кметик Вікторія Володимирівна на Doc.ua
Психолог працює з особистісними і міжособистісними проблемами, неврозами, тривожними і депресивними станами, сімейними кризами, складнощами у відносинах з дітьми. Крім того, Вікторія Володимирівна працює з дитячими страхами, тривогами і проблемами в комунікації, проводить консультування жінок під час вагітності та при безплідді. Також є фахівцем з питань життєвої незадоволеності і проводить діагностику готовності дитини до початку шкільних занять.
Лікар Психолог, Психотерапевт Каращук Інна Володимирівна на Doc.ua
Інна Володимирівна надає психологічну та психотерапевтичну допомогу дорослим і дітям. Є учасником Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії. Має досвід роботи більше 10 років
Лікар Психолог, Психотерапевт Харченко Вікторія Андріївна на Doc.ua
Харченко В. А. надає комплексну психологічну допомогу професійним спортсменам, молодим спортсменам і їхнім батькам, а також психологічне консультування з питань самореалізації і особистісного зростання, досягнення цілей, при панічних атаках, страхах, тривозі, розладах харчової поведінки, зниження зайвої ваги
Лікар Психолог, Психотерапевт Бень Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар застосовує в практиці метод когнітивно-поведінкової терапії: сучасне, науково визнане, західний напрямок психотерапії. Серед переваг методу - короткостроковість, обов'язкове планування кожної сесії, постановка цілей і чіткий відробіток проблем з їх профілактикою в майбутньому. Займається психотерапією і допомагає пацієнтам з розладами харчової поведінки, депресивними та тривожними станами, сімейними і міжособистісними проблемами, виступає кар'єрним консультантом і супроводжує особистісний ріст. Працює з проблемою схуднення (позбавлення від зайвої ваги і компульсивного переїдання, психологічний супровід зниження ваги)
Лікар Психолог, Психотерапевт Пелех Тетяна Яківна на Doc.ua
Тетяна Яківна - дитячий і дорослий психотерапевт. Спеціалізується на лікуванні психосоматичних розладів, депресії, панічних атак, неврозів. Проводить індивідуальну і сімейну терапію. Консультує в питаннях особистісного зростання і мотивації
Лікар Психолог, Психотерапевт Подоляк Наталія Богданівна на Doc.ua
4.3
Серед пріоритетних напрямків роботи Наталії Богданівни: заняття з арт-терапії (ліплення, малювання), казкотерапії, сімейної системної психотерапії (за методикою «розстановка»), танцювальної терапії. Також Наталія Богданівна працює з дітками, у яких діагностовано порушення у мовленні, а також затримки розвитку
Лікар Психотерапевт Скварко Вадим на Doc.ua
Лікар спеціалізується на аналітично-орієнтованій психотерапії. Проводить індивідуальну дорослу психотерапію, дитячу психотерапію, сімейну психотерапію. Спеціаліст у сімейних ситуаціях, дитячих складнощах, проживанні розлучень, втрати близьких, травматичних відносинах, наслідки сильного стресу, залежно, самоорієнтації. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Психолог, Психотерапевт Глушко Софія на Doc.ua
Глушко Софія — лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході. Спеціалізується на роботі з дитячими неврозами і реакціями невротичного типу, тривожністю і дитячими страхами, а також труднощами в дитячо-батьківських відносинах. Працює з дитячими травмами, такими як розлучення, смерть, втрата, переїзд. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Психолог, Психотерапевт Маковська Поліна Олександрівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт. Займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і страхами. Надає допомогу в боротьбі із стресами, панічними атаками. Приймає дорослих і дітей від 6 років.
chevron_left 4
Показати ще 1 Лікаріautorenew
5 chevron_right