Сторінка 5: Дитячі Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Филипчук Галина Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб, які відносять до серцево-судинної системи. Проводить холтерівське моніторування ЕКГ. Спостерігає пацієнтів, які перенесли інфаркт міокарда. Веде пацієнтів з гіпертонічною хворобою.
Лікар Кардіолог Шибанова Катерина Олексіївна на Doc.ua
Катерина Олексіївна - дитячий кардіоревматолог з досвідом роботи більше 15 років. Займається лікуванням патологій серцево-судинної системи і суглобів сучасними методами. Лікар веде пацієнтів з вродженим пороком серця, спостерігає дітей до 18-ти річного віку
Лікар Кардіолог Лебідь Ігор Григорович на Doc.ua
Лебідь Ігор Григорович
Доктор Лебідь І.Г. займається виявленням, корекцією і наглядом новонароджених і дітей старшого віку з вродженими аномаліями міокарда, ревматичні ураженнями серцевого м'яза і іншими кардіопатологіями.
Лікар УЗД-фахівець, Кардіолог Шадорська Наталія Романівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог компетентна у лікуванні болю в суглобах, артропатій, змін артеріального тиску, вродженої вади серця, інфекційних ревматичних захворювань, аритмії і т.д. Крім того, лікар виконує ультразвукову діагностику аномалій розвитку серця та органів черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, щитовидної залози, передміхурової залози
Лікар Кардіолог Тимошенко Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить діагностику вроджених патологій серця, працює на апараті УЗД Philips IE 33. Займається лікуванням хвороб серцево-судинної системи у дітей і дорослих.
Лікар Кардіолог Резник Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович займається діагностикою та лікуванням серцево-судинної системи. Спеціалізується на перевірці і програмуванні кардіостимуляторів, лікуванні гіпертонічної хвороби, клапанних хвороб серця. Проводить ЕКГ, ЕхоКГ, холтерівське моніторування ЕКГ, велоергометрію, тредміл-тест
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Острась Олексій Віталійович на Doc.ua
Острась Олексій Віталійович
Лікар другої категорії
Лікар дитячий кардіолог веде амбулаторне спостереження і лікування дітей з вродженими та набутими вадами серця, патологією міокарда до і після оперативного втручання. Крім того, Олексій Віталійович виконує УЗД-діагностику порушень ритму серця, роботи судин у дорослих, дітей і плода
Лікар Педіатр, Кардіолог, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Євроклініка
ул. Прорезная, 10на карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Кардіолог, Ревматолог Померанцев Валерій Юхимович на Doc.ua
Кваліфікований дитячий кардіоревматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи і запальних і інфекційних процесів в суглобах, сполучної тканини, які відображаються на діяльності серця. Реабілітує пацієнтів після хірургічних втручань на серці, викликаних цими захворюваннями
Лікар Ревматолог, Кардіолог Давидко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог Давидко Л.В. має великий досвід ведення діток з вродженими і набутими серцево-судинними патологіями, включаючи порушення і хвороби ревматичної природи. Людмила Володимирівна володіє передовими методиками обстеження і терапії патологій даного типу.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right