Сторінка 4: Дитячі Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Руднєва Ольга Пахомівна на Doc.ua
31рік досвіду
Кардіолог дитячий, має вищу категорію, лікує хвороби серцево-судинної системи у дітей (міокардіопатію, вроджені вади серця, дисплазію клапанного і хордального апаратів і ін.). Виконує ЕКГ, ЕхоКГ, добовий моніторинг ЕКГ і АТ.
Лікар Кардіолог, Терапевт Шмигельська Антоніна Леонідівна на Doc.ua
Терапевт з кардіологічною спеціалізацією, займається комплексною діагностикою та лікуванням патології серцево-судинної системи у пацієнтів у віці від 14 років, супроводжує лікування в стаціонарі, надає невідкладну медичну допомогу.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Педіатр, Терапевт, Гомеопат, Кардіолог Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Гомеопатія від Попових на Будівельників
вул. Будівельників, 30на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Гомеопатія від Попових на Гарматній
вул. Гарматна, 21/30на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Кардіолог Перепека Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Перепека Ірина Анатоліївна
Ірина Анатоліївна - педіатр, провідний науковий співробітник, провідний спеціаліст. Заслужений лікар України. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів, ведення післяопераційних пацієнтів. Займається великою консультативною роботою в областях України. Лікує вроджені та набуті захворювання серцево-судинної системи
Харт Лайф Хоспітал
вул. Амосова, 6, 4 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог, Ревматолог Ралко Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-ревматолог вищої категорії, займається профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань у дітей до 18 років.
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Кінезітерапевт, Реабілітолог, Кардіолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Вертебролог, Остеопат Запольський Володимир Валентинович на Doc.ua
Лікар-кінезітерапевт, спеціалізується на реабілітації пацієнтів після інсульту, аортокоронарному шунтуванні, інфаркту міокарда, оперативних втручань на хребті і внутрішніх органах, травм і переломів, а також проводить лікування захворювань суглобів і хребта кінезітерапевтичними методами
Медичний центр лікаря Бубновського на Хрещатику
в стоимость также входит: проведение миофасциальной диагностики, ЭКГ-исследования (по назначению врача) и тестового занятия
вул. Хрещатик, 32Ана карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Терапевт, Сімейний лікар, Кардіолог Шишкіна Ольга Степанівна на Doc.ua
Шишкіна Ольга Степанівна
Доктор медичних наук
Ольга Степанівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, терапевт вищої категорії. Приймає дітей і дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Українська академія пластичної хірургії
вул. Маршала Рибалка, 11Бна карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Естетична косметологія і пластична хірургія Perfecto Room («Перфекто Рум»)
ул. Маршала Рыбалко, 11Бна карті
Шевченківськийм. Політехнічний інститут
Лікар Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Кардіолог, Гомеопат Гусакова Ольга Йосипівна на Doc.ua
Ольга Йосипівна проводить консультації і гомеопатичне лікування гострих і хронічних захворювань у дітей і дорослих пацієнтів. Спеціалізується на гомеопатичній реабілітації після травм, терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних і ендокринних хвороб. Лікар є автором 3 публікацій з гомеопатії, а також учасником міжнародних та українських форумів, з'їздів, семінарів.
Гомеопатія від Попових на Гарматній
вул. Гарматна, 21/30на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Кардіолог Тетянчук Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Має вищу категорію по кардіології, діагностує серцеві шуми, лікує міокардити, ВСД, міокардіострофію. Також доктор Тетьянчук проводить ЕКГ діагностику.
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Терапевт, Кардіолог Мініна Олена Олександрівна на Doc.ua
Мініна Олена Олександрівна
Старший науковий співробітник за спеціальністю кардіологія в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right