Сторінка 4: Дитячі Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог, Ревматолог Шумилова Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна спеціалізується на лікуванні кардіоревматичних захворювань у дітей. Пріоритетними напрямками в практичній діяльності лікаря є: вегетативні дисфункції, вроджені вади серця, порушення серцевого ритму, артеріальна гіпертонія
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Артеменко Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань серця, в тому числі вроджених вад серця, набутих вад серця, порушення ритму (-екстрасистолія, аритмія, тахікардія, брадикардія). Надає допомогу при вегето-судинних порушеннях, захворюваннях серця запального характеру (міокардити), захворюваннях системного характеру
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Логвінов Ярослав Миколайович на Doc.ua
Доктор Логвинов Я.М. займається активною науково-дослідною роботою і лікарською практикою в області кардіології. Ярослав Миколайович виконує широкий спектр дослідження функції міокарда, починаючи з ЕКГ, закінчуючи тредміл-тестом, стрес-ехокардіографії і т.д.
Лікар Кардіолог Шипов Данило Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням вроджених, набутих захворювань серця, лікує порушення ритму серця у дітей
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Новіков Євген Вячеславович на Doc.ua
Кардіолог, лікар УЗД, інтервенційний кардіолог. Доктор філософії. Асистент навчально-наукового центру – Український тренінговий центр сімейної медицини НМУ імені О.О. Богомольця. Напрямки роботи: Ехокардіоскопія у дітей і дорослих, навантажувальні проби в кардіології, УЗД органів гепатобіліарної, сечовидільної систем, Доплерографія судин голови та шиї,черевної аорти, УЗД щитоподібної залози, Добове Холтер-ЕКГ та АД моніторування, ЕКГ