Сторінка 3: Дитячі Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог, Ревматолог Ралко Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-ревматолог вищої категорії, займається профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань у дітей до 18 років.
Лікар Кардіолог, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Остеопат Запольський Володимир Валентинович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кінезітерапевт, спеціалізується на реабілітації пацієнтів після інсульту, аортокоронарному шунтуванні, інфаркту міокарда, оперативних втручань на хребті і внутрішніх органах, травм і переломів, а також проводить лікування захворювань суглобів і хребта кінезітерапевтичними методами
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Шишкіна Ольга Степанівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Ольга Степанівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, терапевт вищої категорії. Приймає дітей і дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Гусакова Ольга Йосипівна на Doc.ua
Ольга Йосипівна проводить консультації і гомеопатичне лікування гострих і хронічних захворювань у дітей і дорослих пацієнтів. Спеціалізується на гомеопатичній реабілітації після травм, терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних і ендокринних хвороб. Лікар є автором 3 публікацій з гомеопатії, а також учасником міжнародних та українських форумів, з'їздів, семінарів.
Лікар Кардіолог, Педіатр, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Лікар Кардіолог, Ревматолог Давидко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог Давидко Л.В. має великий досвід ведення діток з вродженими і набутими серцево-судинними патологіями, включаючи порушення і хвороби ревматичної природи. Людмила Володимирівна володіє передовими методиками обстеження і терапії патологій даного типу.
Лікар Кардіолог, Сімейний лікар Денисенко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині і кардіології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику. Лікує захворювання і патології такі, як: грип, бронхіт, ішемічна хвороба серця, риніт. Веде прийом для дітей від 10 років
Лікар Кардіолог, Ревматолог Куць Зінаїда Миколаївна на Doc.ua
Зінаїда Миколаївна займається лікуванням і діагностикою патологій серцево-судинної системи, ревматологічних захворювань, розшифровує ЕКГ, проводить функціональну діагностику пацієнтів.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Вітковська Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, приймає пацієнтів передопераційного і післяопераційного періоду з вродженими і набутими вадами серця. Для діагностики захворювань проводить ехокардіографію серця і пренатальну діагностику
Лікар Кардіолог Перепилиця Олександр Павлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням серця, захворювань магістральних судин, серцевих (коронарних) судин, підвищеного артеріального тиску (гіпертонічна хвороба, симптоматична артеріальна гіпертензія), різних порушень серцевого ритму і провідності, порушень нервової регуляції судин тонусу (НЦД, панічні атаки). Веде прийом для пацієнтів з 16 років
chevron_left 3 4
Показати ще 7 Лікаріautorenew