Сторінка 116: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Подколзіна Ольга Фрідріхівна  на Doc.ua
21рік досвіду
Ольга Фрідріхівна - педіатр, сімейний лікар, фахівець з медицини невідкладних станів. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань терапевтичного профілю, ведення дитини до року, консультації з питань вакцинації та правильного догляду за дітьми та ін.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Крістапсон Віолетта Віталіївна на Doc.ua
Кваліфікований лікар сімейної практики проводить комплексну діагностику та терапію пацієнта і його сім'ї. Віолетта Віталіївна спеціалізується на лікуванні хвороб в області кардіології, пульмонології, ревматології та гастроентерології. доктор займається диспансеризацією, консультуванням, надає амбулаторно-поліклінічну допомогу
Лікар Гомеопат, Офтальмолог Оксентюк Тетяна Григорівна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій, дорослій офтальмології. У професійні інтереси даного фахівця входить лікування хвороб органів зору запальної і інфекційної природи, профілактика вікових змін зору, коригування зору, використовуючи контактні лінзи і окуляри. У роботі віддає перевагу щадним методам, в тому числі і гомеопатичним препаратам.
ДокторОк
Консультация офтальмолога для ребенка – 350 грн. Гомеопатическая консультация – 1600 грн (для детей или взрослых).
Печерський спуск, 19на карті
Шевченківськийм. Кловська
Лікар Педіатр Шульгіна Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікує всі педіатричні хвороби у дітей будь-якого віку, але особливо ладнає з немовлятами. Підвищений інтерес для Олени Володимирівни представляють інфекційні хвороби у дітей, тому не дивно, що лікар відмінно справляється з їх лікуванням. самовдосконалюється, вивчаючи медичну літературу, відвідує українські конференції та з’їзди з міжнародною участю, курси, майстер-класи, є активним користувачем міжнародного Інтернет-ресурсу UpToDate.
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Андрієць Володимир Савич на Doc.ua
Андрієць Володимир Савич
Лікар-хірург, проктолог, займається консервативним, хірургічним малоінвазивним лікуванням захворювань прямої кишки. Викладає за своєю спеціальністю в академії післядипломної освіти для інтернів. Доктору належать три патенти на винаходи і більше 40 наукових публікацій.
Лікар Офтальмолог Пелех Оксана Михайлівна на Doc.ua
Оксана Михайлівна фахівець з терапії рефракції "нічними лінзами", володіє всім спектром діагностичних досліджень в офтальмології, підбирає окулярову і контактну корекцію зору для людей будь-якого віку. Проводить лікування запальних захворювань очей і багато іншого. Бере участь в наукових офтальмологічних конференціях.
Лікар Офтальмолог Гапунін Ігор Дмитрович на Doc.ua
Ігор Дмитрович проводить оперативне і консервативне лікування захворювань очей. Займається корекцією дистрофічних патологій рогівки, сітківки, запальних захворювань зорового нерва, переднього відділу ока.
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог Пилипенко Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна має вищу категорію з педіатрії та ендокринології, досконало володіє сучасними методиками діагностування, подальшого лікування хвороб педіатричного, а також ендокринологічного профілів
Радомед
В "Медиме" консультирует только как эндокринолог.
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Дерматолог, Косметолог Запорожець Юлія Валентинівна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, косметолог, проводить криодеструкцию утворень шкіри (кератоми, бородавки), а також електрокоагуляцію утворень шкіри, судин. Працює з дітьми і дорослими пацієнтами, займаючись лікуванням алергічних, інфекційних хвороб і доброякісних утворень шкіри, вугрової хвороби, алопеції та ін.
Лікар Хірург, Ортопед, Травматолог Голубенко Олексій Олексійович на Doc.ua
Олексій Олексійович консультує дітей всіх вікових груп з питань своєчасного виявлення патологій і відхилень у розвитку. Підбирає заходи впливу з лікувальною і профілактичною метою. Надає кваліфіковану допомогу при гострих травмах
Медичний центр «ВЕРДЕ»
вул. Драгомирова, 16-Ана карті