Сторінка 112: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Невролог Здвижкова Віра Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії, напрямки діяльності - лікування у дітей та підлітків патологій нервової системи, а також лікування діабетичної полінейропатії
Модерний діабетичний центр
Повторная консультация - 450
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Уролог, Андролог Зурігат Самер Ахмедович на Doc.ua
Зурігат Самер Ахмедович
Самер Ахмедович спеціалізується на лікуванні патологій в сфері жіночої, чоловічої урології. Діагностує, проводить кваліфіковану терапію запальних захворювань внутрішніх, зовнішніх органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків
Лікар Офтальмолог Харечко Марія Михайлівна на Doc.ua
Марія Михайлівна виконує всі процедури передбачені протоколами, затвердженими МОЗ України та посадовими інструкціями лікаря офтальмолога, крім хірургічних втручань. Лікує запальні і дистрофічні захворювання очей, захворювання зорових нервів і інші.
Лікар Отоларинголог, Хірург Ярошик Роман Вікторович на Doc.ua
Лікар-отоларинголог дитячий, спеціалізується на лікуванні захворювань вуха і верхніх дихальних шляхів, а також патологій, пов'язаних з порушенням дихання у новонароджених. За допомогою ендоскопічної техніки виконує рінохірургічні операції і маніпуляції на придаткових пазухах носа і перегородці носа. Надає невідкладну допомогу пацієнтам (дітям) з гострою ЛОР-патологією
Клініка CitiDoctor
пр-т Степана Бандери, 17/1на карті
Оболонськийм. Почайна
Консультація
Оберіть бажаний день прийому та чекайте підтвердження
сб 25  трав.нд 26  трав.пн 27  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Офтальмолог Панфілець Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар веде консультативний прийом, проводить обстеження на демодекоз, надає першу допомогу при травмах очей, видаляє чужорідні тіла. Наталя Дмитрівна також підбирає окуляри й контактні лінзи пацієнтам.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Офтальмолог Філатова Олена Володимирівна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог проводить комплексний огляд та лікування захворювань, пов'язаних з очима і зором. Здійснює перевірку зору, виявляє короткозорість, далекозорість або астигматизм, займається підбором контактних лінз і окулярів при необхідності
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пінчук Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар УЗД-фахівець, репродуктолог, акушер-гінеколог. Спеціалізується на лікуванні безпліддя, внутрішньоматковій інсемінації, радіохвильовому лікуванні патологій шийки матки, проводить УЗ-скринінг вагітних, вакуум-регуляцію менструального циклу. Займається інтимною пластикою: пластика малих статевих губ, хірургічна дефлорація (розтин дівочої пліви), гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
Лікар Педіатр Задорожня Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-педіатр спеціалізується на лікуванні хвороб терапевтичного профілю таких як, бронхіт, грип, пневмонія, хвороби серця т.д
Лікар Невролог, Епілептолог Силаєва Леся Юріївна на Doc.ua
Силаєва Леся Юріївна
Займається наглядом і лікуванням дітей з перинатальним ураженням ЦНС, органічними ураженнями мозку, епілепсією та епілептичними синдромами, невротичними розладами, затримкою психомовного розвитку.
Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог Сердюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії Сердюк Сергій Анатолійович має значний страж роботи в області гастроентерології та УЗД-діагностики. Проводить огляди та консультації за результатами проведених аналізів, ультразвукове обстеження всіх органів і систем, доплерографію судин організму, діагностику і лікування захворювань
Медичний центр «Медикс»
Гастроэнтеролог - взрослые с 15 лет / УЗИ-диагностика - дети с 1 месяца. Повторная консультация — 400 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки