Сторінка 110: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Ортодонт Малевич Олена Олегівна на Doc.ua
Малевич Олена Олегівна
Олена Олегівна - висококваліфікований ортодонт і директор стоматології «Денталика». Лікар спеціалізується на лікування зубо-щелепних аномалій, використовуючи незнімну / знімну ортодонтичну апаратуру. До неї на консультацію приходять як дорослі, так і маленькі пацієнти. Як директор ТОВ «Денталика» Є.О. Малевич була удостоєна нагороди «Кращий керівник-2015».
Лікар Отоларинголог, Хірург Молочек Юрій Анатолійович на Doc.ua
Молочек Юрій Анатолійович
Дитячий лікар-отоларинголог (ЛОР) вищої категорії, кандидат медичних наук, протягом 28 років займається лікуванням захворювань у дітей, пов'язаних з вухами, горлом і носом. Спеціалізується на отоларингології, фоніатрії, отохірургії, пластичній та реконструктивній хірургії
Про Хелс клінік
пр-т Перемоги, 119/121на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 18  трав.нд 19  трав.пн 20  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Отоларинголог Александрова Марія Геннадіївна на Doc.ua
Александрова Марія Геннадіївна
21рік досвіду
Лікар отоларинголог з вищою категорією з «дорослої» отоларингології і другою категорією - з «дитячої», кандидат медичних наук. Працювала в ЛОР-клініках 3 ступеня акредитації та консультативних поліклініках. Володіє широким спектром ЛОР-маніпуляцій і проводить оперативні втручання.
Здравиця (Zdravitsa), клініка сімейної медицини
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Дна карті
Печерський
Лікар Отоларинголог Зелена Олена Станіславівна на Doc.ua
Лікар-отоларинголог з досвідом роботи більше 25-ти років. Займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань органів слуху, ротоглотки, носових і навколоносових пазух в гострій і хронічній формах. Здійснює терапію ларингіту, отиту, синуситу, тонзиліту, фарингіту, аденоїдита та інших ЛОР-патологій
Лікар Отоларинголог Кушнір Олена Павлівна на Doc.ua
ЛОР-лікар з великим стажем роботи, займається діагностуванням, лікуванням і профілактикою захворювань носа, вуха, горла і придаткових пазух. Виконує широкий спектр отоларингологічних процедур: промивання мигдалин, введення лікарських засобів, продування слухових труб, видалення сторонніх тіл, пункції та ін.
Лікар Дерматолог Задорожна Тетяна Георгіївна на Doc.ua
Лікар-дерматолог вищої категорії. Спеціаліст консультує пацієнтів, проводить процедури мезотерапії, редермалізації, біоревіталізаціі і ін.
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Ковтонюк Марина Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Заступник головного лікаря медичного центру "Доктора Бубновського", кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент по кафедрі реабілітації.
Медичний центр лікаря Бубновського на Фізкультури
Консультация реабилитолога - 450грн (в консультацию также входит: миофасциальная диагностика, проведение ЭКГ (по назначения врача) и тестового занятия). Консультация проктолога - 500грн. Консультация психолога - 700грн.
вул. Фізкультури, 1на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Психіатр Чернова Оксана Василівна на Doc.ua
Одна з обов'язків психіатра включає медичне обстеження (консультацію, огляд, аналіз результатів інструментальних, лабораторних, генетичних обстежень, складання плану лікування, корекційної роботи, спостереження). Проводить психіатричний, неврологічний огляд. Надає психологічну підтримку батькам, дає рекомендації по освітнім програмам, режимній поведінці з дитиною
Лікар Імунолог, Сімейний лікар, Інфекціоніст, Алерголог Брежнєва Юліанна Вікторівна на Doc.ua
Юліана Вікторівна спеціалізується на лікування бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій, алергічних хвороб. Проводить терапію рецидивуючих гнійних інфекцій шкіри, підшкірно-жирової клітковини.
Лікар Отоларинголог Рибалко Андрій  Петрович на Doc.ua
Отоларинголог вищої категорії, автор 4 винаходів, понад 40 статей. Проводить кріолікування аденоїдів, хронічних тонзилітів, видалення поліпів, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів і ін. Займається лікуванням запальних захворювань ЛОР-органів