Сторінка 110: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Отоларинголог Нечипоренко Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович веде консультативний прийом дітей і дорослих. Доктор лікує гострі та хронічні патології ЛОР-органів: синусит, аденоїдит, хронічний риніт, гострий і хронічний ларингіт, гострий і хронічний отити та інші хвороби зовнішнього і середнього вуха, доброякісні та злоякісні пухлини ЛОР-органів, гостру сенсоневральну туговухість. Спеціалізується на мікрохірургії вуха (санірующі і слухополіпшуючі операції). Виконав більше 3000 операцій вищої категорії складності на ЛОР-органах. Є автором понад 100 друкованих праць в провідних мед
Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці
вул. Дегтярівська, 33Бна карті
Святошинськийм. Шулявська
Лікар Дерматовенеролог Гречанська Лариса Василівна на Doc.ua
Гречанська Лариса Василівна
21рік досвіду
Лікар-дерматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент. Проводить діагностику і лікування гострих і хронічних захворювань шкіри, дерматологічних захворювань у дітей, інфекцій, що передаються статевим шляхом
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Володимира Винниченка, 4
Повторний прийом - 400 грн.
вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 4на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Реабілітолог, Масажист Галушка Юрій Олексійович на Doc.ua
Масажист-реабілітолог приймає дорослих пацієнтів і дітей від семи років. Володіє різними лікувально-реабілітаційними техніками масажу (міофасціальний, класичний, спортивний, лікувально-профілактичний, антицелюлітний, лімфодренажний, медовий та інші). Спеціаліст в області бальнеології та СПА-процедур. Має навички роботи на апаратах УВТ (ударно-хвильова терапія) і МІО-стимуляції. Консультант по програмам корекції фігури
ЕТС REHABILITATION
вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), 2на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Сімейний лікар Тарковська Оксана Вікторівна на Doc.ua
Лікар широкого профілю, відмінний діагност, фахівець з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Знає вікові особливості своїх хворих, враховує при призначенні лікування спосіб життя, психологічні характеристики, переносимість лікарських засобів та ін. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, ендокринної, серцево-судинної систем, порушенням обміну речовин і іншою патологією .
ФармаКлінік
вул. Бойчука, 1/2на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Хомутов Дмитро Володимирович на Doc.ua
Спеціалізується на проведенні УЗД всіх органів і систем. У зону професійних інтересів входить також лікування статевих інфекцій, хвороб передміхурової залози, статевого члена, хвороб нирок, сечового міхура, еректильної дисфункції. Даний фахівець також веде англомовний прийом
Лікарська практика
вул. Назарівська, 13на карті
Шевченківськийм. Університет
Лікар Педіатр Абраменко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається виявленням і усуненням дитячих захворювань різного походження та рівня складності. Крім цього Тетяна Миколаївна також дає рекомендації по грудному вигодовуванню і підтримці здоров'я у дитини.
СІМОНЕЦ ДОК ЦЕНТР
п-т Героїв Сталінграду 48на карті
Оболонськийм. Героїв Дніпра
Лікар Педіатр Овчініна Тамара Петрівна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-педіатр, працює з різними хворобами: гострими патологіями дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи. Проводить терапію рахіту, анемії, пневмонії та ін., займається профілактикою хвороб в дитячому віці.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Психіатр Гуленко Ольга Ремівна на Doc.ua
31рік досвіду
Доктор спеціалізується на психіатрії. Проводить консультативний прийом, комп'ютерну МОХО-діагностику уваги і поведінки, розшифровку проведених лабораторних та інструментальних методів дослідження (МРТ, ЕЕГ доплер судин голови і шиї) і рекомендації з лікування, дієтотерапії і реабілітації, Веде прийом для дітей від 3-х років
Медичний центр психотерапії, психіатрії і практичної психологи «Софія»
вул. Саксаганського, 44, оф. 2на карті
Голосіївськийм. Університет
Лікар Дерматовенеролог Регеда Володимир Володимирович на Doc.ua
31рік досвіду
Протягом більш ніж 30 років лікар проводить кваліфіковану терапію статевих інфекцій, інфекцій герпетичного спектра та інших захворювань дерматовенерологічного профілю. Доктор підбирає індивідуальні схеми діагностики та лікування пацієнтів
Євромед
повторная консультация — 300 грн
ул. Ярослава Ивашкевича, 6/8Ана карті
Оболонь
Лікар Педіатр Лисак Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна має багаторічний досвід роботи педіатром, вона і проводить консультації з батьками, і діагностує, лікує різні захворювання у дітей, такі як бронхіт, дисбактеріоз, грип, вітрянка, свинка, ГРВІ тощо
Валерія на Старокиївській
вул. Старокиївська, 9на карті