Сторінка 115: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Офтальмолог Медведєва Олена В'ячеславівна на Doc.ua
Проводить офтальмоскопію і біомікроскопію ока, діагностику міопії, гіперметропії, астигматизму, косоокості; підбирає корекцію і профілактику дефектів зору. Виконує промивання, бужування слізно-носових каналів при дакріоциститі у дітей від народження
Лікар Інфекціоніст Махіня Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар проводить терапію дитячих та дорослих інфекційних захворювань, гострих респіраторних вірусних інфекцій, паразитарних інвазій, інфекційних захворювань. Здійснює вакцинацію дітей
Лікар Психотерапевт, Психолог Яворська Ірина Петрівна на Doc.ua
21рік досвіду
Ірина Петрівна спеціалізується на психології та психотерапії. Займається лікуванням розладів харчової поведінки, посттравматичного стресу, тривожних і депресивних розладів, порушення адаптації. Веде прийом дорослих і дітей
Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Чорновіл Антон Сергійович на Doc.ua
Чорновіл Антон Сергійович
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. До Антона Сергійовича звертаються пацієнти, у яких спостерігається атопічний та алергічний дерматит, нейродерміт, багатоформна ексудативна еритема, алопеція, червоний плоский лишай, мікози шкіри і нігтів, висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, вірусні бородавки, папіломи, оперізуючий герпес, простий герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, кандидоз
Лікар Отоларинголог Горошко  Ольга  Іванівна на Doc.ua
31рік досвіду
Ольга Іванівна спеціалізується на веденні дітей з хронічними і гострими захворюваннями ЛОР-органів. Володіє сучасними методиками обстеження і терапії патологій в отоларингології, проводить широкий спектр ЛОР-маніпуляцій. Членство в Асоціації дитячої оториноларингології, Школі Доказової Медицини
Лікар Педіатр Семенюк Галина Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Семенюк Галина Василівна лікар-педіатр вищої категорії. Вона діагностує і лікує захворювання дитячого та підліткового віку, а також надає послуги невідкладної допомоги.
Лікар Офтальмолог Кафарена Олена Володимирівна на Doc.ua
Дитячий лікар, який спеціалізується на лікуванні та профілактиці гострих ран патології органу зору, амбліопії і косоокості, а також корекції аномалій рефракції (міопія, гіперопія, астигматизм). Регулярно бере участь в науково-практичних конференціях для офтальмологів.
Лікар Невролог Здвижкова Віра Миколаївна на Doc.ua
Дитячий невролог вищої категорії, напрямки діяльності - лікування у дітей та підлітків патологій нервової системи, а також лікування діабетичної полінейропатії
Модерний діабетичний центр
Повторная консультация - 450
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Уролог, Андролог Зурігат Самер Ахмедович на Doc.ua
Зурігат Самер Ахмедович
Самер Ахмедович спеціалізується на лікуванні патологій в сфері жіночої, чоловічої урології. Діагностує, проводить кваліфіковану терапію запальних захворювань внутрішніх, зовнішніх органів сечостатевої системи у жінок і чоловіків
Лікар Офтальмолог Харечко Марія Михайлівна на Doc.ua
Марія Михайлівна виконує всі процедури передбачені протоколами, затвердженими МОЗ України та посадовими інструкціями лікаря офтальмолога, крім хірургічних втручань. Лікує запальні і дистрофічні захворювання очей, захворювання зорових нервів і інші.