Сторінка 117: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Отоларинголог Савченко Аліна Валеріївна на Doc.ua
Савченко Аліна Валеріївна
Лікар займається лікуванням і діагностикою широкого спектра отоларингологічних захворювань (хронічних і гострі хвороби ЛОР-органів). Аліна Валеріївна - автор 19 друкованих наукових робіт, має 2 патенти на винаходи
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Офтальмолог Нечай Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар-офтальмолог лікує у пацієнтів такі захворювання, як катаракта, глаукома, кератоконус, увеїт, кон'юнктивіт, кератит, халязіон, міопія, пресбіопія, гіперметропія. Проводить комплексну діагностику зору як у дорослих, так і у дітей
Сучасна сімейна офтальмологія Нечай плюс
Комплексная диагностика + консультация – 550 грн.
вул. Данькевича, 16на карті
Деснянськийм. Видубичі
Лікар Дерматовенеролог, Дерматолог Арзуманян Лейла Алексановна на Doc.ua
Дитячий і дорослий лікар дерматовенеролог, проводить діагностику, лікування і профілактику великого переліку захворювань шкіри і її придатків (алергічної, бактеріальної, вірусної, грибкової, що не уточненої етіології). Також проводить профілактичні огляди, хімічні поверхневі пілінги, проколи вух у дорослих і дітей
Лікар УЗД-фахівець Калинчук Анна Михайлівна на Doc.ua
Проводить ультразвукову діагностику всіх органів і систем дорослих і дітей. Володіє методами сонографічного обстеження. Виконує обстеження новонароджених (в тому числі і недоношених).
Уніклініка
УЗД омт - 550грн
вул. Героїв Сталінграда, 4 корпус 4на карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Подолог Бекмурадова Айларов Батировна на Doc.ua
Лікар-подолог спеціалізується на лікуванні діабетичної стопи, медичному педикюрі з використанням лез, лікуванні врослих нігтів інструментальним методом, а також за допомогою постановки скоб і пластин
Лікар Офтальмолог Гірчиця Марина Іванівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, веде амбулаторний прийом дорослих і дітей, проводить вилучення чужорідних непроникаючих тіл з ока, інструментальну і апаратну діагностику очних захворювань, лазерну дісцізію при вторинній катаракті, призначає фармакотерапію та ін.
Лікар Гастроентеролог Корнійчук Василь Володимирович на Doc.ua
Корнійчук Василь Володимирович
Педіатр (вища категорія), гастроентеролог, проводить підбір дієт для дітей індивідуального характеру, а також профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Кандидат медичних наук.
Лікар Отоларинголог Варга Володимир Степанович на Doc.ua
Володимир Степанович - отоларинголог вищої категорії, проводить консервативне і оперативне лікування захворювань вух, горла і носа у дорослих і дітей. Надає невідкладну медичну допомогу при абсцесах і попаданні чужорідних тіл в ЛОР-органів, зупиняє носові кровотечі, проводить планові операції, володіє методами ендоскопічної ЛОР-діагностики, мікроскопії, дослідження вестибулярної функції. Має досвід роботи за кордоном (Єменська арабська республіка)
Лікар Невролог Лисуха Любов Михайлівна на Doc.ua
Лисуха Любов Михайлівна
21рік досвіду
Врач консультирует и лечит заболевания нервной системы у детей (заболевания нервной системы у детей первого года жизни, заболеваний автономной (вегетативной) нервной системы). Любовь Михайловна лечит гиперкинетические синдромы, синдром нарушения внимания с гиперактивностью, задержку психоречевого развития, расстройства диапазона аутизма, последствия перенесенных нейроинфекций и др.
Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.
Персомед
вул. Оноре де Бальзака, 4на карті