Сторінка 118: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Педіатр, Пульмонолог, Терапевт Токова Ольга Петрівна на Doc.ua
Має вищу категорію з пульмонології. Ольга Петрівна спеціалізується на лікуванні дітей, у яких діагностовано хвороби органів дихання, що протікають в хронічній формі
Лікар Стоматолог Білоіваненко Ірина Олегівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з великим досвідом роботи. Займається діагностикою та лікуванням зубних патологій у дорослих і дітей, а також проводить процедури, спрямовані на відновлення естетичної та робочої функції зуба такі, як: відбілювання, пломбування та ін.
Стоматологія Leka Dent
вул. М. Ломоносова, 60/5на карті
Солом'янськийм. Іподром
Лікар Психіатр, Психотерапевт Осадча Галина Олександрівна на Doc.ua
До компетенції лікаря входить лікування тривожно-фобічних розладів, панічних атак, соматоформних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, інших невротичних та пов'язаних зі стресом розладів, порушення сну, депресії різної етіології, в т.ч. рекурентний депресивний розлад, біполярний афективний та інші розлади настрою, психічні розлади внаслідок перенесених ЧМТ, ураження головного мозку судинного генезу, інфекційних захворювань тощо, шизофренія та інші психотичні розлади, залежності
Лікар Подолог Ільницька Інна Федорівна на Doc.ua
Лікар-подолог вищої категорії, здійснює апаратний педикюр і манікюр, протезування нігтів, нарощування нігтів гелем. Проводить лікування врослих нігтів (за допомогою скоб, пластин), мікозу стоп, пітливості стоп, тріщин, плоскостопості (поперечного, поздовжнього), артрозу (деформації вальгусной кістки першого пальця) та інші. Веде прийом для дорослих, дітей і пенсіонерів
Лікар Онколог, Отоларинголог Совєцька Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна володіє найрізноманітнішими сучасними методиками лікування ЛОР-патологій, як консервативними, так і оперативними, віддаючи перевагу малоінвазивним втручанням. Проводить лікування захворювань вуха, горла, носа, а також шиї і голови, як у дорослих, так і у дітей (від 3 років)
Лікар Нефролог Іванов Дмитро Дмитрович на Doc.ua
Іванов Дмитро Дмитрович
Доктор медичних наук
Професор, лікар вищої категорії. Займається лікуванням інфекцій сечостатевої системи у дітей і дорослих. Веде спостереження за пацієнтами з діабетичною нефропатією, хронічною нирковою недостатністю, аутоімунним захворюванням нирок.
Лікар Офтальмолог Шаханова Ганна Валеріївна на Doc.ua
Анна Валеріївна спеціалізується на діагностуванні та лікуванні запальних захворювань очей, патології рогівки, сітківки, ретинопатії, порушень зору. Здійснює контактну корекцію порушень зору, видалення сторонніх тіл кон'юнктиви і рогівки, промивання носозлезних каналів
Лікар Невролог Войтенко Марина Євгеніївна на Doc.ua
Невролог дитячий, має вищу категорію, працює з дітьми, у яких спостерігається розумова відсталість, епілепсія, тики, дитячий церебральний параліч, невроз, вроджені аномалії неврологічного напрямку. При необхідності призначає такі методи лікування, як фізіотерапія, фізична реабілітація, фармакотерапія.
Лікар Офтальмолог Хорунжая Леся Вікторівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець в області дитячої офтальмології з майже двадцятирічним стажем роботи. До кола професійних інтересів Лесі Вікторівни входить: амбліопія, Оптометрія, корекція зору за допомогою різних окулярів, лінз, а також лікування короткозорості і далекозорості.
Амеда на Повітрофлотському
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Лікар Алерголог, Імунолог, Дерматолог, Пульмонолог Бісюк Юрій Анатолійович на Doc.ua
Юрій Анатолійович спеціалізується на клінічній імунології та алергології, дерматології, лабораторній імунології. Професор, доктор медичних наук, веде прийом як дорослих, так і маленьких пацієнтів. Діагностує і успішно лікує алергічні захворювання, легеневі хвороби та інші хвороби за своїм профілем