Сторінка 120: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Терапевт Коваль Олександр Валерійович на Doc.ua
Лікар-терапевт першої категорії. основний напрямок роботи якого полягає в лікуванні та діагностиці захворювань органів травлення, дихання,серцево-судинної системи. Веде пацієнтів з супутніми хворобами, де основною метою лікаря є лікування організму в цілому. Проводить лікування дорослих та дітей з 14 років
Радомед
вул. Вишгородська, 38на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Невролог Секер Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Секер Тетяна Михайлівна
Лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук, є висококласним фахівцем в області невропатології (дитячої та дорослої). Займається комплексним лікуванням психоневрологічних і серцево-судинних захворювань.
КДЦ Шевченківського району, філіал №9
вул. Салютна, 23ана карті
Шевченківськийм. Нивки
Лікар Гомеопат, Лікар нетрадиційної медицини Єлісєєва Алла Петрівна на Doc.ua
Лікар гомеопат, проводить лікування гострих і хронічних захворювань, психологічну корекцію, а також корекцію остеопатичною технікою. Спеціаліст в області підготовки подружжя до пологів, а також основам догляду за новонародженим. Має навички в спіральній гімнастиці для вагітних.
Центр здорового життя
цена за 1 час
вул. Предславинська, 29на карті
Печерськийм. Палац Україна
Лікар Алерголог, Імунолог Скрипка Оксана Олександрівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки практичної діяльності — це діагностика алергічних захворювань (молекулярна алергодіагностика, шкірні тестування), виявлення супутніх алергічних навантажень вірусами, грибками, гельмінтами; лікування і супровід АСІТ (алерген специфічна імунотерапія виявленим алергеном), а так само симптоматична терапія. Лікар виявляє аллергозахворювання на ранніх проявах, у ранньому віці і досягнення повного контролю над захворюванням, його прогресуванням і при консультуванні сім'ї. Проводить профілактику алергій. Веде прийом для дорослих і дітей з народження
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Фізіотерапевт, Ревматолог, Реабілітолог Маляренко  Юлія  Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить діагностику, профілактику та фізіотерапевтичне лікування пацієнтів загального терапевтичного, ортопедичного, травматологічного, неврологічного, гінекологічного та урологічного профілю.
Центр фізіотерапії «Київська Русь»
пр-т Лобановського, 17на карті
Солом'янськийм. Деміївська
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Заброцька Юлія  Антонівна на Doc.ua
Юлія Антонівна - лікар інфекціоніст дитячий вищої кваліфікаційної категорії, зі стажем роботи 18 років. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих інфекційних хвороб.
ІСІДА на Лівобережній
м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Дефектолог, Логопед Ткачук Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар логопед-дефектолог, корекційний педагог з великим досвідом роботи в дошкільних установах із загальним і спеціалізованим напрямком, групових та індивідуальних заняттях. Працює з дітьми і дорослими, які мають порушення усного та писемного мовлення. Заняття проводяться за допомогою спеціальних корекційних ігор, вправ; з використанням логопедичного масажу та технології FORBRAIN
Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»
вул. Вербицького, 30ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Стоматолог Денисенко Марина Михайлівна на Doc.ua
Денисенко Марина Михайлівна
Лікар стоматолог вищої кваліфікаційної категорії Денисенко Марина Михайлівна має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми для дітей і дорослих, лікування захворювань слизових порожнини рота, лікування пародонтологічних проблем; лазерну корекцію вуздечки язика, верхньої та нижньої губи, лазерне відбілювання зубів.
Полідент, лазерна стоматологія
ул. Николая Голеги, 7-В, г. Киевна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Дихал Олена  Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить професійну гігієну порожнини рота, консервативне лікування тканин пародонту, зняття над- та підясневих зубних відкладень (scaling and root planning - SRP), фотодинамічну терапію, плазмотерапію, відновлення природного кольору зубів за допомогою діодного лазера Biolase - Epic. Веде прийом для дітей від 10 років
«Періо Центр — центр пародонтології»
вул. Срібнокільська, 20на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар УЗД-фахівець  Маханець Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні ультразвукових досліджень внутрішніх і поверхнево розташованих органів, суглобів і судин із застосуванням функціональних проб і доплерывських методик
«Медіан»
вул. Ярославська, 55на карті