Стоматологічна клініка ApeX

Стоматологічна клініка ApeX

Клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
ApeX - одна з найсучасніших стоматологічних клінік, яка спеціалізується на інноваційних засобах діагностики та методів лікування зубів та ротової порожнини. Клініка пропонує комплексні послуги з усіх галузей стоматології. На додаток до високоякісного стоматологічного обладнання, всі послуги надаються в комфортній, розкішній обстановці.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 22:00
вул. Іллєнка 6на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
0.0

ФУТУРИСТИЧНА КЛІНІКА

ApeX - ДОВЕРШЕНІСТЬ З ПРОСТОТИ

Наша місія – повернути вам душевний спокій, подарувати променисту силу посмішки, навчити ефективно використати всі можливості власних зубів. Ми глибоко переконані, що Все починається з ПОРОЖНИНИ РОТА… Це свого роду — еталон здоров'я, краси та успіху.

Дозвольте собі посміхатися частіше, а саме завжди!

Посмішка є найважливішим комунікативною навичкою людини. Публіка потребує отримати білі зуби, змушуючи стоматологів прагнути задовольнити естетичні очікування пацієнтів. Ті ж естетично мотивовані пацієнти, з більшою готовністю, проходять рутинні профілактичні процедури, оскільки усвідомлюють цінність збереження здоров'я зубів. Парадокс, чи не так!

Зуби це своєрідне дзеркало загального, внутрішнього стану організму. За захворюваннями ротової порожнини можна визначити ризик захворювань внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту, розпізнати проблеми з імунітетом. Блискучі білі зуби є неодмінним символом процвітання, успіху, здоров'я. Приємна посмішка створює сприятливе враження на співрозмовника, допомагає налагодити контакт.

ФІЛОСОФІЯ КЛІНІКИ

Клініка створена для лікування з максимальним комфортом у найкращих умовах із професійними фахівцями, майстрами своєї справи для людей, які бажають отримати стоматологічну допомогу. Apex не тільки команда активних молодих фахівців, крім абсолютного професіоналізму ми: 1.Хочемо допомогти Вам, тому що кожен клієнт наш друг. Коли Друг переживає стоматологічні проблеми — наше співчуття перетворюється на фактичну допомогу у їхньому усуненні.

Ми всебічно розвинені особистості і на досягнутому не зупиняємося, покращуючи себе не лише як професіоналів, а й як індивідуальностей, що впливає на атмосферу в команді та якість роботи більш ніж позитивно.

НАШІ ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ:

• Відкритість, чесність у кожній деталі. Ми поважаємо кожного, а тому нічого не приховуємо, максимально прозорі.
  • "Все включено" - Ви платите тільки за чітко зазначені процедури, а не за час, проведений у кабінеті.
  • "Конкретна ціна" - вартість послуг заздалегідь обумовлена, неявні виплати виключені.
  • "Оплата за результат" - розрахунок тільки за надані послуги з прогнозованим результатом.
  • "Командна робота" - кожен фахівець займається своєю справою і "підключається" в ту частину роботи, яку виконує найкраще.

Ми допомагаємо клієнтам-пацієнтам по всьому світу