Сторінка 109: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Мобільна клініка «ДоброДок»
Врач работает исключительно с вызовами на дом (Оболонь, Виноградарь, Подол и Киевская обл. (Ирпень, Буча)). Выезд за границы Киева — 650 грн. Стоимость педиатрического выезда врача – 600 грн. Стоимость для взрослого – 450 грн.
м. Київ, вул. Попудренка, 34на карті
Дніпровськийм. Академмістечко
Виклик додому
Лікар Психолог Винокурова Людмила Олексіївна на Doc.ua
Сімейний лікар, терапевт проводить прийом пацієнтів від 3 років. Консультує з приводу гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів, перед плановими операціями і проведенням ЕКО, володіє технікою медикаментозної біопунктури. Як психолог консультує при наявності психосоматичних симптомів, тривожних станах, фобіях, складнощі і кризах у відносинах
Лікар Отоларинголог Веселова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні будь-яких захворювань педіатричної нозології. Є автором 28 наукових робіт, 1 патенту на корисну модель і постійним учасником, в якості експерта по своїй спеціальності, в телепередачах на каналах «Інтер», «1 + 1»
Лікар Педіатр, Гастроентеролог, Сімейний лікар Казимов Костянтин Борисович на Doc.ua
Є фахівцем з педіатрії, гастроентерології, дитячої анестезіології, сімейної медицини. Даний фахівець компетентний у питаннях лікування хвороб інфекційної природи, спостереженні дітей з народження, складанні карти щеплень.
Лікар Хірург, Уролог, Ортопед Вегерінський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович є фахівцем в області малої хірургії, має великий досвід в проведенні малих оперативних втручань, операцій з розряду гнійно-запальної хірургії, також здійснює терапію термічних і інших опіків.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Бєлов Олег Борисович на Doc.ua
Бєлов Олег Борисович
Олег Борисович - кандидат медичних наук, доцент, психіатр, психотерапевт, дитячий психіатр. Спеціалізується на лікуванні тривожно-фобічних, панічних і депресивних розладів, неврозів нав'язливих станів. Доктор береться за найскладніші випадки, має успішний досвід в лікуванні хронічних больових розладів, неврозів кишечника і сечового міхура. Дійсний член Української та Європейської асоціацій психотерапії
Центр психотерапії доктора Белова
Консультации очные и дистанционные онлайн.
вул. Кудряшова, будинок 7, офіс 350на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Ортопед-травматолог, Ортопед, Травматолог Головешко Ігор Анатолійович на Doc.ua
Дитячий хірург, здійснює практично всі види оперативних втручань. Проводить операції при кишковій непрохідності або остеомієліті, апендектомію, розкриває абсцеси і флегмони, ушиває перфоративні виразки 12-палої кишки і шлунка та ін.
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Педіатр, Паразитолог Войлова Євгенія Львівна на Doc.ua
Доктор Войлова Е.Л. надає кваліфіковану педіатричну допомогу, здійснює ефективну терапію дитячих інфекцій, патологій бронхолегеневої системи, органів травлення та інших захворювань у дітей, включаючи синдром циклічної блювоти.
Лікар Стоматолог Стулікова Вікторія Сергіївна на Doc.ua
Стулікова Вікторія Сергіївна
Вікторія Сергіївна досягла великих успіхів у високохудожній естетичній реставрації бічних і фронтальних зубів. Проводить лікування під наркозом дітей і дорослих. Високохудожній стоматолог реставратор зубів будь-якого ступеня руйнування, ендодонтист, загальний терапевт стоматолог. Відновлює дефект відсутності одного зуба без протезування коронками. Дитячий стоматолог
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Яценко Вікторія Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Доктор Яценко В.Ю. - фахівець в гінекологічній ендокринології, УЗ-діагностиці, всебічній терапії гінекологічних проблем загального спектра. Авторству Вікторії Юріївни належить більш ніж 50 наукових робіт і 2 патенти на винаходи. Лікар також є дитячим і підлітковим гінекологом. Приймає пацієнток до 35 років