Сторінка 9: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Долгова Інна Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда, досвідчений анестезіолог-реаніматолог, фахівець з надання всіх видів респіраторної допомоги пацієнтам з недостатністю дихальної функції, здійснює всебічну терапію легеневої гіпертензії, використовує ультрасонографію в інтенсивній терапії.
Лікар Анестезіолог Косачова Інга Сергіївна на Doc.ua
Професіонал в питаннях проведення маніпуляцій в області анестезіологічного забезпечення на операціях, коригування побічних ефектів лікарських препаратів і транспортування пацієнтів незалежно від тяжкості стану і вікової групи. Веде прийом дітей від народження
Лікар Анестезіолог Кропивко Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог першої категорії, проводить всі види штучного кровообігу, гемодіафільтрації, гемодіаліз, гемо- та імунопреціпітаціі. Стажувалася в провідних клініках Польщі, Росії, Хорватії, Німеччини. Має сертифікат GCP міжнародного зразка.
Лікар Анестезіолог Адаменко Оксана Володимирівна на Doc.ua
Оксана Володимирівна займається наданням реанімаційної допомоги недоношеним, а також новонародженим дітям, які мають різні патології, аномалії і вади розвитку серця до операції і після проведеного хірургічного втручання.
Лікар Анестезіолог Швець Євгенія Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець, який займається проведенням різних спеціалізованих процедур в області реаніматології і анестезіології, таких як: аналіз результатів лабораторних, функціональних і спеціальних методів дослідження, вибір виду та методу анестезії, а також анестезіологічне забезпечення операцій
Лікар Анестезіолог Левіна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має більше 10 років досвіду. Проводить інвазивний контроль гемодинаміки, а також механічну підтримку кровообігу, яка потрібна при важкої серцевої недостатності та ін.
Лікар Анестезіолог Мартинюк Ірина Іванівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, фахівець в клінічному застосуванні в інтенсивної терапії ниркової замісної терапії. Спеціалізується на корекції волемічного статусу, а також особливості проведення екстракорпоральних методик підтримки життєдіяльності при порушеннях гемостазу.
Лікар Анестезіолог Чухліб Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, спеціалізується на сучасних аспектах тривалої інтенсивної терапії, терапії синдрому мезентеріальних ішемії у пацієнтів в критичних станах, клінічному харчуванні і контролем його ефективності.
Лікар Анестезіолог Боярчук Євгеній Михайлович на Doc.ua
Анестезіолог, фахівець в методах механічної підтримки кровообігу при серцевій недостатності. Здійснює терапію інфекційно-токсичного шоку та сепсису (інтенсивну), а також інвазивний контроль гемодинаміки.
Лікар Анестезіолог Галамай Ірина Валеріївна на Doc.ua
Ірина Валеріївна займається ведення недоношених дітей з низькими показниками маси тіла, вродженими вадами серця, недостатність дихальної функції, а також виконує всі анестезіологічні маніпуляції.