Сторінка 8: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Рудяк Олександр Васильович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, має вищу лікарську категорію, володіє сучасними методами анестезіологічного забезпечення кардіохірургічних хворих і хворих загальнохірургічного профілю. Проходив стажування в кардіохірургічних клініках Німеччини.
Лікар Анестезіолог Друпп Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог вищої категорії має досвід роботи в реанімаційному відділенні хірургічного та соматичного профілю. Наталія Анатоліївна володіє регіонарними методами знеболювання (спінальна, епідуральна, каудальна анестезія). Забезпечує анестезіологічний посібник при урологічних, офтальмологічних, неонатологічних, ЛОР операціях у дітей будь-якої категорії складності
Лікар Анестезіолог Андрющенко Владислава Валеріївна на Doc.ua
Доктор Андрющенко Владислава Валеріївна є фахівцем з проведення процедур еферентної терапії та процедур з детоксикації організму внаслідок отруєння алкоголем, медичними препаратами та наркотиками, а також при залежності від алкоголю, п'янких і наркотичних речовин.
Лікар Анестезіолог Угнівенко Сергій Вікторович на Doc.ua
Сергій Вікторович спеціалізується на анестезіології
Лікар Анестезіолог Заруднєва Зоя Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог в клініці пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії Medical Club (Медікал Клаб). Займається питаннями підготовки пацієнта до проведення пластичної операції, піклується про його стан в післяопераційному періоді.
Лікар Анестезіолог Лукашевич Андрій Богданович на Doc.ua
Лікар-реаніматолог, анестезіолог, вищої категорії. Проводить екстрену реабілітацію хворих, які перебувають у важкому стані, займається підбором наркозу, моніторингом за станом пацієнта протягом операції і виведенням з наркозу.
Лікар Анестезіолог Дружина Олександр Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, вперше в Україні застосував методику екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (ЕКМО) у дорослих і дітей. Провідний спеціаліст у галузі екстракорпоральних методів лікування дисліпідемії (каскадна плазмафільтрація) і кардіоміопатія (імуносорбція). Щорічно консультує більше 1500 пацієнтів і проводить більше 1000 процедур екстракорпоральної гемокорекції. Щорічно забезпечує штучний кровообіг близько 300 оперативних втручань у дорослих і дітей. Має міжнародний сертифікат GCP.
Лікар Анестезіолог Скочко Сергій Петрович на Doc.ua
Доктор Скочко володіє всіма видами сучасного анестезіологічного забезпечення (внутрішньовенний, ендотрахеальний і ін.), Здійснює спинномозкову анестезію, а також весь спектр реанімаційних заходів.
Лікар Анестезіолог Дікунов Олександр Євгенійович на Doc.ua
Дікунов - лікар першої категорії, - спеціалізується на внутрішньовенній, інгаляційній, регіональній, комбінованій і багатокомпонентній анестезіології при хірургічних втручаннях в сферах урології, акушерства і гінекології. Проводить інтенсивну терапію пацієнтів. Застосовує внутрішньовенну анальгоседацію пацієнтів зі спонтанним диханням.
Лікар Анестезіолог Дем'янчук Максим Олексійович на Doc.ua
Займається підготовкою пацієнтів до наркозу, здійснює контроль за станом пацієнта, коли здійснюється оперативне втручання, виводить з наркозу. Індивідуально становить схему і підбирає препарати для введення в наркоз.