Сторінка 13: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Гаєнко Дмитро Костянтинович  на Doc.ua
Врач-анестезиолог высшей категории. Проводит консультации. Выполняет эндотрахиальные, внутривенные и внутримышечные наркозы, а также эпидуральные и спинномозговые анестезии.
Лікар Анестезіолог Калинич Сергій Миколайович на Doc.ua
Сергей Николаевич предоставляет полный спектр анестезиологического обеспечения. До компетенції доктора входять будь-які нозології і стани, які вимагають анестезіологічного забезпечення, невідкладної допомоги
Лікар Анестезіолог Попова Ганна Юріївна на Doc.ua
Спеціаліст з інтенсивної терапії недоношених новонароджених, лікар першої категорії.
Лікар Анестезіолог Долгова Інна Олександрівна на Doc.ua
Завідуюча відділенням лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда, досвідчений анестезіолог-реаніматолог, фахівець з надання всіх видів респіраторної допомоги пацієнтам з недостатністю дихальної функції, здійснює всебічну терапію легеневої гіпертензії, використовує ультрасонографію в інтенсивній терапії.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Анестезіолог Дубенко Ігор Мирославович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог проводить підготовку та анестезіологічне забезпечення пацієнтів при планових та ургентних оперативних втручаннях. Володіє навичками проведення внутрішньовенних і ендотрахіальних наркозів, спинномозкової анестезії, провідникової анестезії. Проводить інтенсивну терапію при різних патологічних станах дорослих і дітей. Виконує анестезіологічні маніпуляції і процедури за показаннями: ШВЛ-терапія, катетеризація центральних вен, реанімаційні заходи, анестезіологічний супровід, рентгеноконтрастних досліджень і лі
Лікар Анестезіолог Михайлова Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар анестезіолог вищої категорії, в професійну сферу діяльності якого входить підготовка хворого до наркозу та операції, підбір наркозу, моніторинг за пацієнтом під час виконання операції, а також виведення з наркозу. До того ж проводить реабілітацію хворих (екстрену) з важкими станами - набряк легенів, зупинка серця, інфаркт, інсульт, епілепсія.
Лікар Анестезіолог Шевченко Тетяна Семенівна на Doc.ua
Лікар кваліфікований і досвідчений анестезіолог. Проводить підготовку до оперативних втручань (наркоз), володіє всіма сучасними технологіями в області анестезії.
Лікар Анестезіолог Кириченко Євгеній Володимирович на Doc.ua
Лікар Анестезіолог Косачова Інга Сергіївна на Doc.ua
Професіонал в питаннях проведення маніпуляцій в області анестезіологічного забезпечення на операціях, коригування побічних ефектів лікарських препаратів і транспортування пацієнтів незалежно від тяжкості стану і вікової групи. Веде прийом дітей від народження
Стоматологія для дітей «Бейбі Смайл»
вул. Ломоносова 46\1на карті
Голосіївськийм. Виставковий центр
Лікар Анестезіолог Алєксандрова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на анестезіології. Проводить консультативний прийом, огляд. Постійно удосконалює свої навички кваліфікації за допомогою навчальних курсів, семінарів, науково-практичних конференцій