Сторінка 10: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Пугач Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна забезпечує проведення всього спектру анестезіологічних маніпуляцій, налагоджує ентеральне і парентеральне харчування в разі вроджених серцево-судинних вад у дітей та ін.
Лікар Анестезіолог Вакар Катерина Вікторівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, надає анестезіологічне забезпечення хірургічних, гінекологічних, травматологічних операцій, ендоскопічних обстежень. Працює з пацієнтами з цукровим діабетом, ожирінням, бронхіальною астмою та ін. патологіями
Лікар Анестезіолог Максименко Людмила Миколаївна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, проводить анестезіологічне забезпечення оперативних втручань на серці та судинах. Працює з пацієнтами різного віку, знаходячи індивідуальний підхід до кожного хворого.
Лікар Анестезіолог Шинкарук Марія Павлівна на Doc.ua
Марія Павлівна має досвід роботи в операційній, відділенні інтенсивної терапії, реанімації. Готує пацієнтів до оперативних втручань (постановка наркозу), володіє сучасними методиками у анестезії
Лікар Анестезіолог Костик Юрій Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, у кардіохірургічних хворих проводить терапію плеври-легеневих ускладнень, а також лікування полінейропатії критичних станів. Ранню реабілітацію здійснює в відділенні інтенсивної терапії.
Лікар Анестезіолог Василенко Олександр Іванович на Doc.ua
Доктор Василенко А.І. займається здійсненням повного анестезіологічного забезпечення для пацієнтів із серцево-судинними та іншими патологіями, які вимагають оперативного лікування.
Лікар Анестезіолог Антонюк Яна Артемівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, здійснює анестезіологічне забезпечення при операціях на серці та судинах, лікування критичних станів. Працює з пацієнтами, у яких діагностовано такі стани: інфаркт міокарда, серцева недостатність, анафілактичний шок.
Лікар Анестезіолог Судакевич Сергій Миколайович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, забезпечує штучний кровообіг при кардіохірургічних втручаннях. При тяжкому перебігу дихальної та серцево-судинної недостатності надає екстракорпоральну підтримку життєдіяльності. Спеціаліст в сфері екстракорпоральних методів гемокоррекціі (ультрафільтрація, гемодіаліз, КПФ). Має міжнародний сертифікат GCP.
Лікар Анестезіолог Пономарьова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Доктор Пономарьова І.В. є кваліфікованим фахівцем з сучасної анестезії, володіє всіма видами анестезіологічного забезпечення, включаючи регіонарну, загальну інгаляційну, внутрішньовенну і т.д.
Лікар Анестезіолог Солов'ян Ірина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-анестезіолог, при тяжкій серцевій недостатності підтримує кровообіг, фахівець в області інтенсивної терапії інфекційно-токсичного шоку та сепсису.