Сторінка 10: Анестезіологи в Києві

Лікар Анестезіолог Васильєв Віктор Анатолійович на Doc.ua
Лікар кваліфікований і досвідчений анестезіолог. Проводить підготовку до оперативних втручань (наркоз), володіє всіма сучасними технологіями в області анестезії.
Лікар Анестезіолог Павлов Генадій Володимирович на Doc.ua
21рік досвіду
Геннадій Володимирович спеціалізується на анестезіологічному забезпеченні, супроводі оперативних втручань, проводить моніторинг. У зону його компетенції входить загальна, маткова, інгаляційна, регіональна анестезія. Лікар також займається катетеризацією нервових стовбурів, сплетінь, центральних вен
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільськийм. Поштова площа
Лікар Анестезіолог Шкурупій Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Шкурупій Дмитро Анатолійович
Доктор медичних наук
21рік досвіду
Лікар-анестезіолог вищої категорії з великим клінічним досвідом роботи здійснює анестезіологічне забезпечення операцій у дітей і дорослих із застосуванням сучасних методів і препаратів.
Лікар Анестезіолог Перебийніс Максим Вікторович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар Лікар екстреної медицини, Анестезіолог Шевченко Олена Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст інтенсивної терапії невідкладних станів в педіатричній практиці. Надає екстрену допомогу при розвитку алергічних реакцій, отруєннях різної етіології, гострих хвороб внутрішніх органів і хірургічних патологіях. Запобігає і лікує стани, що супроводжуються розвитком серцевої і дихальної недостатності у дітей всіх вікових груп
Лікар Анестезіолог Фесенко Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна курирує тяжкохворих, реанімаційних пацієнтів, забезпечує анестезіологічний супровід під час операцій всіх типів; наукова робота стосується вивчення питань безпеки тієї категорії пацієнтів, яка перебуває на інтенсивному лікуванні.
Лікар Анестезіолог Кучин Юрій Леонідович на Doc.ua
Кучин Юрій Леонідович
Лікар Анестезіолог Бессарабов Леонід Юрійович на Doc.ua
Леонід Юрійович проводить анестезіологічний супровід при оперативних втручаннях, ургентних і планових операціях в отоларингології, гінекології, акушерстві, урології, при вогнестрільних і осколкових пораненнях та ін. Супроводжує КТ і МТР дослідження, коронографію і стенірування серця, ФГДС, колоноскопії
Лікар Анестезіолог Присяжнюк Андрій Олегович на Doc.ua
Андрій Олегович займається анестезіологічним забезпеченням під час проведення операцій, медикаментозний сон, наркоз, критичні стани і т.д.
Лікар Анестезіолог Бондаренко Богдан Євгенійович на Doc.ua
Богдан Євгенович здійснює анестезіологічний супровід оперативних втручань в умовах реанімації. Виконує всі види постановки знеболювання при різній супутній соматичній патології